Ferman (Alternative) - İzmir

levent_inpro demiş ki:
hadi bakalım hayırlısı herkese cümleten...(İtiraf ediyorum karşı takım 4 attı bana geçen gün)...Meğer kol takılı değilmiş...:) 8O

leventcim şu şarkı sözlerini hatırlatasım geldi "yalanım varsa doğrusunu sen söyle..."şaka tabiki öyledir :LOL:
bu arada gerçekten çok tatlı ve iyi bir insandı mustafa abi...herkes gibi bende allahtan rahmet diliyorum...aman ya bu sayfamız çok karamsar oldu.neyse,samwise'a sevgiler ve sabır diliyorum..çarşamba dungeon ve sahne harikaydı,görüşürüz millet.

Alive-bass demiş ki:
Babalar nası keyifler? özledik walla bi an gördüm sizi sonrada kaybettim olmazkine... Neyse hadi kolay gelsin

Ooolum bizim nerde olduumuzu biliyosun.Salı-Cuma Naz , Çarşamba-Cumartesi Dungeon derken nerdeyse dışarda görünemiyoruz(yani Alsancak'a inemiyoruz) ama K.Park'ta görünce yapış bize çünkü biz seni görünce yapışıcaz veee:) :twisted: ?

Yaani bööle işte kendine iyi bak,Alive'a selam

FermanBas

Bu arada yine yeni şarkılar var.Bakın sizin için nası da çalışıyoruz :) Hadi yine iyisiniz.Bizden duymak istediiniz şarkıları da bize söyleyin(ama unutmayın biz juke box değiliz ve ortalama bir tarzımız var:) )Yani kısacası önerilerinizi bekliyoruz efenim

Haa bu arada siz benim imzama bakmayı bu sadece hayata karşı bir duruşla ilgili bir mesaj.Ama tabii bunu da abartıp sündürmemek lazım :)

Hepiniz kendinize iyi bakın.

cumartesi günü Dungeon Bar'a gelip bizle birlikte eğlenen ve bizi destekleyen herkese teşekkürler.yine yeni şarkılar geliyor bu arada.Eylemlerimiz sürecek yani:)

Mesela yeni bir Rasmus gelebilir?Belki?Neden olmasın?olur mu?Olmaz mı?Olur Olur...:) Neyse böyle işte.Kendinize iyi bakın

:)

Arkadaşlar çok iyi gidiyorsunuz devamedin dahada iyi olcak.Herzaman yanınızdayız unutmayın görüşürüz :)

Arkadaşlar merhaba ben İllegal'in yeni solistiyim geçen gün Naz'da tanışmıştık. Gerçekten başarılısınız. Bu arada Egemen'im görüşemedik ne zamandır. Alive'a bi davulcu bulun da haftaiçi de çalın artık. Yoksa Özgür'le beni dahil edip eski kadroyu toparlamak niyetinde misiniz :)

mavincigun demiş ki:
Arkadaşlar merhaba ben İllegal'in yeni solistiyim geçen gün Naz'da tanışmıştık. Gerçekten başarılısınız. Bu arada Egemen'im görüşemedik ne zamandır. Alive'a bi davulcu bulun da haftaiçi de çalın artık. Yoksa Özgür'le beni dahil edip eski kadroyu toparlamak niyetinde misiniz :)
kardeşim alive ın forumu yok mu?orda yazışsanız ya... :D
iyi dileklerin için sağol ulaçcım naz da başarılar diliyorum...

mavincigun demiş ki:
en kısa zamanda sizi dinlemeye gelicem :) başarılar dilerim...
ferman menager

selam ferman :)
sizi dinlemeye gelmek her zaman keyif veriyor...

başarıların ve arkadaşlıkların devamı :) hepinize ayrı ayrı selam...

görüşmek üzere.

Geri