Ferman (Alternative) - İzmir

Arkadaşlar selam Ben galiba buraya biraz ara vermişim ama tekrardan geldim işte.:) Sevgili pessimistic programı beğenmene sevindim ve tabii ki yosma da yerine daha iyisini koymadıımız sürece (ki her hafta en az bi şarkı ekliyoruz sen hesabet:) )değişmeyecek.

Ve evet yine dediin gibi başlama saatimiz erken olduu için insanların çoğu o şarkıları kaçırıyo.Senin gibi erken gelenler de ne güzel diye yazabiliyo ancak umarım düzelir tabii bu kendine iyi bak pessimistic

pessimistic2124 demiş ki:
arkadaşlar dün gece çok başarılıydınız.dungeona gelen ilk insanlardan biri olarak,daha kimseler yokken sizi izlemek harikaydı.kurban-yosma'yı süper çaldınız,tebrikler..!sakın repartuardan çıkarmayın.

çok teşekkürler,inan bizde delirerek çaldık o gün...görüşürüz

arkadaşlar dün gece çok başarılıydınız.dungeona gelen ilk insanlardan biri olarak,daha kimseler yokken sizi izlemek harikaydı.kurban-yosma'yı süper çaldınız,tebrikler..!sakın repartuardan çıkarmayın.

teşekkür ederiz,bizde çok eğlendik o gece...kurban lezzetli bi grup,yosma'yıda seviyoruz.görüşürüz

teşekkür ederiz,bizde çok eğlendik o gece...kurban lezzetli bi grup,yosma'yıda seviyoruz.görüşürüz

sizi çarşambaları erken gelirsem seyrediyorum. bence i.p. ile uyumlusunuz ve piyasadaki pekçok gruptan daha iyisiniz.
ayrıca son gelişimde can'ı (i.p. vokal) sahneye çağırdınız, süperdi.
böyle devam edin. başarılar.

TeRLiK demiş ki:
sizi çarşambaları erken gelirsem seyrediyorum. bence i.p. ile uyumlusunuz ve piyasadaki pekçok gruptan daha iyisiniz.
ayrıca son gelişimde can'ı (i.p. vokal) sahneye çağırdınız, süperdi.
böyle devam edin. başarılar.

böyle düşünülmesi hoşumuza gider tabiki,i.p ile iyi anlaşıyoruz zaten,teşekkürler ve görüşürüz

emi demiş ki:
Grubun performansını iki veye üç kez dinledim ve gec kaldığımı düsünüyorum... cok basarılı bu enerjiyle yollarının : hep acık olmasını dilerim... benim canım kardesim severek yürüttüğü işlerde hep basarıyı yakalamıstır...menejerlik ona cok yakısıyor onu seviyorum yaaaaaa....sacların süper sebiiiii :p :p :p :p :p :p :p :p :p
cnm emi saol düşüncelerin için...grup başarılı olmasa bende olamam....her zaman bekleriz...

Merhabaaaa:) Ben galiba buraya uğramayalı çok olmuş.Ama artık çok sık görüşebileceğiz.Zira ben devamlı buralarda olacağım.Yeni şarkıları sevmeniz ne güzel kaldı ki biz de sevdiğimiz şeyleri çalıyoruz Dungeon Bar'da.Herşey daha da iyi olacak umarım.
Ama bu arada öneri şarkı olayına giren pek olmamış galiba .Bekliyorum bak ona göre :)

Geçen Cumartesi bizimle eğlenen herkese çok teşekkürler.Walla ben gecenin sonunda dungeonun içinde 15-20 kişiyle trencilik oynuyodum sanırım.Hepiniz çok saolun.

Eylemleimiz sürecek :)

oha yani insan Dungeon'u uzun zamandan sonra bu kadar dolu görünce duygulanıyo walla.Dün gece Dungeon'u doldurup şarkılarımızı bizimle söyleyen herkese çok teşekkürler
Bu arada bu hafta yine yeni şarkı haftası ne olsun?....Bilmem ki ne olsun...Bakarız ... Olur Olur.... :)

Geri