M Audio Fast Track Yardım

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda gokmen06890 tarafından 10 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar bilgisayarım m audio fast track 2 yi tanımıyor.Driver larını yüklüyorum fakat USB Aygıtı Tanınmadı diye bir hata veriyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..
  Bir kaç öneri yapan oldu fakat o şekil de de olmadı.İlk önce driverı yükledim sonra aleti taktım yinede aynı hatayı veriyor.
   
 2. Aleti bir dönem kullandım. Driver yüklenmesi esnasında bir noktada söylüyor "aleti çıkarın" falan diye, o şekilde yükleme yaptınız mı?

  Öyle yaptıysanız da yine aynı oluyorsa, başka bir USB portunda deneyin veya başka bir bilgisayarda deneyin.
   
 3. Yüklenmiş olan ses kartı yazılımlarının hepsini kaldırın (Uninstall).Makineyi yeniden açtıktan sonra driverları yeniden yükleyin fakat bu arada doğru işletim sisteminin doğru sürümünü yüklediğinize emin olun(xp 64bit v.s).Yükleme tamamlandıktan sonra ses kartını takıp ses kartının power düğmesinin açık olduğuna emin olup aletin tanınmasını bekleyin yine de çalışmazsa USB portun çalıştığına emin olun.BAşka bir portta ya da bilgisayarda da netice alamamışsanız ses kartında problem olabilir Compel i arayın ilgilenirler.http://www.compel.com.tr/Static/Contact/iletisim.php
   
 4. teşekkürler söylediklerinizi uygulayacağım
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş