Twilight (death)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda kalipardi tarafından 22 Şubat 2006 tarihinde açılan konu

1. ankara'lı bir gruptu twilight.bir ara metal funları arasında isimlerini güzel bir şekilde duyurmuşlardı.bu yükselişten sonra gruptan ses seda kesildi.
    bu aralar grubun yeniden çalışmalarına başlayacağına ilişkin grubun gitaristi serkan'dan bazı haberler duydum.serkan'ında askerden gelmesiyle grup çalışmalarına tekrardan dönüyor.1999'da dead head isimli bir ep yayımlayan bu grubun kadrosu ise:(değişiklikler olmuş olabilir)
    Solo Gitar: Serkan Demirci

Ritim Gitar: Serkan Dertli

Vokal: Cenk Ozyuksel

Davul: Oguz Alta

Bas Gitar: Hakan Demirci
    gruba çalışmalarında başarılar diliyorum.en yakın zamanda görüşmek dileğiyle.şu dead head ep'sinide işallah bir yerlerden bulurum.

2. Başarılar diliyorum isim yabancı gelmedi kolay gelsin forum hayırlı olsun umarım en yakın sürede grubu dinleme imkanı buluruz..

3. Grup calısmalarına başladı bile benden söylemesi.Halk arasında tıvaylaşk olarak bilinir.Hardcore un populer olmadıgı donemlerde hardcore yapan daha sonra daha sert türlere kayan ve benimde bi çok bestesini sevdiğim gruptur.Sanıyorum grup aynı kadro bir farkla tabi devam ediyor.Başarılı olduklarına ve olacaklarına inanıyorum.

4. Tekbir adlı şarkılaır vardı ??? yanılmıyorsam 7-8 sene önce bri konserlerinde dinlemiştim...

5. Twilight

Hocam teşekkürler twilight bomba gibi dönüyor.Tüm Ankara hayran kalacak
    bunu garanti ediyoruz.Sert müzik dinleyenler sert müziğin nasıl yapıldığını
    görecekler çünki uzun zamandır birsürü garip gubalak grup çıktı ama orta
    da ne müzik nede konser var .Ankara eski günlerine dönecek yeniden.

6. Yolunuz açık olsun arkadaşlar.

7. sabırsızlıkla bekliyoruz ...

Bu Sayfayı Paylaş