Müzik Adına Herşey Platformu

Öncelikle tüm müzisyen arkadaşlarım,bu işe gönül verdiğiniz için sizi kutluyorum. Uzun süredir ben de müzikle uğraşıyor ve müziği bir hobi değil de yaşam biçimi olarak görenlerdenim. Müzik bir yandan güzel bir uğraş ama bundan haklı bir şekilde kazanç elde etmek, emeğinin karşılığını almak da büyük önem içeren bir konu. Eminim ki bir çoğunuz bu konuya şu bakış açısıyla yaklaşıyorsunuz; birseyler üretiyorum, çabalrıyorum ama sonuca ulaşamıyorum. Kitleler yüzyıllar boyunca bireylere hükmetmiştir bu süre gelen bir felsefedir. Sevgili arkadaşlarım, benim amacım: Müzik adına güzel şeyler ortaya koymak müziği basite indirgemek değil eğer ki siz de benim gibi artık bir bizim konseptine girmek istiyorsanız, bunu bir araya gelerek, ortak fikirler ortaya atarak, dozunu arttırmadan tartışarak,güzel şeyler ortaya koymak istiyorsak birey olarak değil de kitle olarak hareket edersekçok daha başarılı olacağımız inancındayım. Müziğin insan hayatındaki yeri tartışılmaz. Bu taşın altına herkes elini koyarsa, inanılmaz yaratıcılıkta fikirler ortaya çıkar. Bu nedenle hepinizin katılımını bekliyor, 2 Nisan 2006 Pazar günü gerçekleşecek “Müzik adına herşey” platformunda hepinizi gormek istiyorum.

ADRES: Taksim Dorock Bar

Saat: 13:00 – 15:00

Hazırlayan : Burak ÜSTADIMIZ –Serdar UYDURAN

Gsm : 05373439270 - Serdar
Gsm : 05435971328 - Burak

Geri