Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

valla bileyemiycem ben simdi ne desem yalan olur.cıkmamız icin teklifte bulunurlarsa calarız bizde.aramız limoni oldugu icin zenle bizim calacagımızı sanmıyorum ya neyse hadi.duruma göre bakacaz artık.

açıkçası repertuarınızı beğendim.kendi şarkılarınızı da yazmışsınız ama şuan demonuz yok sanırım?

çok sağol.evet kendi şarkılarımız var.bu aralar düzenlemeleriyle uğraşıyoruz.yakında demoları ekleyeceğiz.burdan dinleyebilirsin.teşekkürler ;)

balıkesır zor bı yer nası calıonus orda bılmem.ama arada bı bandırmaya ugraın burası guzel:p

Arkadaşlar Balıkesir'de allah kolaylık versin. Zordur herhalde ortamınız. Başarı dileklerimle. Demolarınızı ekleyin.

Umarım birlikte de çalarız.

eyvallah dostum :) tabiki beraber çalarız.iletişimi koparmayalım.demoları hazırlıyoruz da bu aralar konserler olduğu için zor oluyor.en yakın zamanda ekleyeceğiz.görüşmek üzere..

kardeş anlıyorum ama tadınız ağzımızda çaldınız..repartuarını genişletmişsiniz ve ben sizleri o parçalarda canlı olarak izlemek isiyorum..vokalinizin çoşmasıyla kopmak parçalarınızla eğlenmek istiyorum..başarılar ama bekletmeyin fazla..konser haberlerinizi dört gözle bekliyorum..saygılr.......

merhaba..demolarınızı bekliyoruz.umarım en kısa zamanda yaparsınız.bu arada grup ismi ilgi çekici ;)

arkadaslar düsündük tasındık baktık ki sizlerde merak ediyosunuz.bu haftasonu demo yapmaya karar verdik."tekrar"ımızı kesin koyuyoruz demoya.bi tane yabancı atacaz ortaya karısık.oda büyük ihtimal rape me olacak.üçüncü parcayı daha kararlastıramadık.ya sattıgımın dünyası,ya melegim yada güzel bi yeni rock-ı coverı olacak.bu arada bu yazdıgımı okuyan arkadaslar karar versin.bekliyoruz yorumlarınızı.cok sagolun!!!

abijim çok iyi düşünmüşsünüz ama meleğim ya da sattığımın dünyasının sözleri ve soundları hakkında pek bi bilgimiz yok..aşk isteyen meleğimi sitem isteyen sattığımın dünyasını isteyecektir :D ama herneyse..sonuçta sizleri canlı izlemenin tadına varamasak da şarkılarınızla bi nebze eğleniriz :D şimdiden çalışmalarınız için başarılar..bu arada tekrar ı ve bi yabancı parça işi iyi olur..tekrar başarılar.......

Geri