HaraptaR

haraptarı tebrik ediyorum çok büyük yol katetmişler. umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. bugün çok başarılıydınız. kolay gelsin sizi daha iyi organizasyonlarda albümlerle falan görmek dileğiyle....(msn profilde) notlike....

beyler tebrıkler dün aksamkı konserınız çok güzel ve eğlencelı geçtı bundan sonra daha iyi organızasyonlarda görüsmek dıleğiyle NOTLIKE--BASS

konser süperdi arkadaşlar tebrik ediorum..çok keyifli(!) bi konserdi ;)
pelin sen hiç üzülme bunlar uçakbileti göndermediyseler bile özlem iletişim her zaman yanında :D 27sinde de naklen yayın....

yorumlar için çok teşkürler arkadaşlar 27sinde baraka konseri için melihe çok tşkkür ederiz ( çok resmi oldu lan) yaaa amaan annadınz işte bana burda beyin bilmemnesi yaşatıonuz :D :D :D

ewt arkadşlar 27sindeki konser çok eğlenceli oljak herkesi bekleriz össden kurtulan gençeleride tabi :LOL:onlar biliolar kendilerini :)

Başarılar Haraptar... :twisted: O gün Kimsenin Sınavı , Kimsenin İşi Gücü Olmayacak... Giriş Ücreti Elimizden Geldiği Kadarıyla Aşağı Çekilmiştir...

Gelen Herkese İyi Eğlenceler ;)

afiyigitandemrah3vj.jpg

abiii girmeyeli dörtlemişsiniz!:)
yolcu olayı şahaneydi ben kendim o günü kayıtlara aldım:) 27 sinde burda olmalıyım haraptarı kaçırmamalıyım.:) o günü de kaydetmeliyim:) öncesinde bir konser olayı vardı o iptal olmasa idi keşke değil mi a dostlar? dinliyebilseydik paylaşıcak birşey kalmadılar,dönüş yok lar asıl önemlisi dönmeler:D eywallah görüşürz gençler başarılar:)

Afişte Düzeltmeler Olucaktır...
Afişin Kesin Hali Bu Değildir...
Çıkacak Grupların İsimleri ve Mekan Belirtilmiştir...
Tarih : 27 Haziran Salı Günü Saat: 16:00 da Gerçekleşecektir....
Giriş Ücreti : 4 YTL Olarak Belirlenmiştir...

Geri