HaraptaR

yine konser günü işim var..koray bıktım senden ya..özellikle ayarlıyosunuz di mi..bide giriş ücreti 3 milyon ay yanlış yazmışız biraz daha pahalı kusura bakmayın sadece 4 milyon falan diye de işkenceyi artırmak istiyosunuz de mi..ha bide melihler de çıkıyomuş.ne hoşş... :(

e pınar snde hep meşgulsn hep işin war napiim ben yani :) ama benm bildiim pınar işini flan ayarlar gelir abi:p neyse işte :D konser çok manyak olcak çnkü alternative gecesi yani bi sürü metalcinn arasında kurban çalmak zorunda kalmıcaz :D çok daha eğlenceli olcak öncekilerdn ;)
herkesi beklioruuuuuzz!!!! :twisted:

abi denicem kaş a gidicem galiba ama ufak da bir sorun var gibi burda kalırsam gelirim tabii ki bugün melihle de konuştum izlemek istiyorum iki grubu da aynı gün içinde iyi olucak bence de dengeli bir grup seçimi olmuş gerçekten.

Evet Arkadaşlar Son Dakika Haberleri Ardıardına Kesilmeden Devam Ediyor :twisted: Giriş Ücreti 3 YTL Yapan Angel Organizasyon'un Üzerine Birde BaRaka Music Performance Hall 'dan Bir Güzellik Geldi...

BİRA O GÜNE ÖZEL 3 YTL OLACAK

İYİ EÐLENCELER MÜZİK SEVERLER :twisted:

selam arkadaslar buarada konsurenızde basarılar dılıyorum sağlam bi grupsunuz hep böyle devam edın çok gel kaldım kusurabakmayın beyler 9 haziranda bassını bana verdıği için basscınıza ayrıca çok tesekküredıyorum konserınıze gelmeye çalısıcam

Bir Hatırlatma Yapmak İstedim :twisted:

Gelen Herkese İyi Eğlenceler ;)

afiyigitandemrah3vj.jpg

abi o şarkının ilk hücüm kaydı 2çubuk sene önceye dayanıyo o kayıtta 1çubuk sene önce yapıldı sanki braz en güzel günüm gecem ona benziyo :D :D yinede bi çok şarkıyı birbirine benzetebilirsin tabi...yorumlarn için saol saygılar bndende...

rEveNaNtMaQe demiş ki:
abi o şarkının ilk hücüm kaydı 2çubuk sene önceye dayanıyo o kayıtta 1çubuk sene önce yapıldı sanki braz en güzel günüm gecem ona benziyo :D :D yinede bi çok şarkıyı birbirine benzetebilirsin tabi...yorumlarn için saol saygılar bndende...
ne diyeyim o zaman haraptarda ilham kaynağı olabiliyormuş demek bravo :LOL:

ilk defa bi konsere gelemedim ama emiinim süper ötesi olmuştur..;)neyse önümüzdeki konserde yine sahne önündeki yerimi alıcam:))

Haraptar Umuyorum Ki Organizasyon'da Oluşan Anlaşmazlıklar Kafalarda Soru İşareti Olarak Yer Almamıştır...

Grubunuzun Bestelerinin Hepsini Dinleyemedim Açıkcası... Ama Bazı Kardeşlerim Yorumlarını Güzel Bir Şekilde Dile Getirmiş :twisted:

Başarılar Diliyorum... Yolunuz Açık Olsun ;)

haraptar barakada şahaneydi! dur gitme nin başındaki monolog bitirdi herkesi!::D kızlarıda alın askere şahane oldu diskotekle bitirmek çok iyi bi seçimdi ama metronomu biraz düşük gibi geldi sanki.. besteler tabiki muhteşemdi.. en kısa zamanda akyıt istiyoruz.. temiz güzel bi kayıt..:)

Geri