HayaleTTreN

V

vedatpirali

2000 yılında Ankara da kurulan grup 5 şarkılık demosunu ücretsiz olarak dağıtmaya başlamıştır.
Grup Elemanları: Vokal -gitar:Öyküm Öztürk
Gitar -vokal: Onur Mutlu
Bateri: Umut Öner
Bass: Selim Gürcan
grubun resmi sitesinden hertürlü bilgiye ve demoda yer alan mp3 lerine ulaşabilirsiniz.
www.hayalettren.com

teşekküreler yorum için. ama biz yaklaşık 4 yıldır bu ismi kullanıyoruz ve bizce benzerlerin olması çok büyük bi sorun değil. tekrar teşekkürler görüşmek üzere

Beyler dün elime geçti demonuz bi yerden ama bilmiyorum nerden sonra bi şekilde kayboldu elimden.Şimdi indirip dinleyecem fakat can'a katılıyorum grup ismi biraz garip durmuş ama önemli olan müzik dinleyelim bakalım :)
Bu arada çok şaşırdım sanrım bi çok çalışmanızı allegroda yapıyorsunuz resimlerden öyle anlaşılıyor eğer öyleyse kesin karşılaşmışızdır :)
Siteniz çok güzel olmuş giriş allegroda ki mixer ve power ile süper olmuş...

maresalx demiş ki:
hahaaaa
aaa cok begendim ya hepsi cok seker parcalar beyler
tekrar tebrik ediyorum sizi
başarılar
merhaba öncelikle herkeze ben Onur, ve maresalx teşekkür ederim beğenmen de çok sevindirdi bizi tabiki, isimden dolayı bir önyargı oluşcağını düşünmüyoruz önemli olan tabiki yapılan müzik bizim için, farklı olduğumuzun dinleyince ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

barker demiş ki:
Beyler dün elime geçti demonuz bi yerden ama bilmiyorum nerden sonra bi şekilde kayboldu elimden.Şimdi indirip dinleyecem fakat can'a katılıyorum grup ismi biraz garip durmuş ama önemli olan müzik dinleyelim bakalım :)
Bu arada çok şaşırdım sanrım bi çok çalışmanızı allegroda yapıyorsunuz resimlerden öyle anlaşılıyor eğer öyleyse kesin karşılaşmışızdır :)
Evet barker çalışmalarımızı büyük bir çoğunlukla allegroda yapıyoruz, emre ve orçun ordayken zaten nasıl başka yere gideriz değilmi:) bunu dışında sanırım isim konusunu şöyle açıklamak lazım ki; biz 2000 yılında PARK ismiyle başladık bu gruba ve akabinde 2-3 yıl sonra park isimli bir grup çıkınca '96 koyalım dedik o sıralar 84 diye bir grubun varlığından bile haberimiz yoktu:) neyse daha fazlasıda sanırım sitede yazmakta isim konusunu soranları böylece sitemize bakması içinde teşvik etmiş olurum belki, barker dinlediysen yorumlarınıda bekliyorum müzik konusunda

OnurMutlu demiş ki:
barker demiş ki:
Evet barker çalışmalarımızı büyük bir çoğunlukla allegroda yapıyoruz, emre ve orçun ordayken zaten nasıl başka yere gideriz değilmi:) bunu dışında sanırım isim konusunu şöyle açıklamak lazım ki; biz 2000 yılında PARK ismiyle başladık bu gruba ve akabinde 2-3 yıl sonra park isimli bir grup çıkınca '96 koyalım dedik o sıralar 84 diye bir grubun varlığından bile haberimiz yoktu:) neyse daha fazlasıda sanırım sitede yazmakta isim konusunu soranları böylece sitemize bakması içinde teşvik etmiş olurum belki, barker dinlediysen yorumlarınıda bekliyorum müzik konusunda

Haklısın katılıyorum :)

Bu arada Hain ve Sessiz Sakini dinleyebilme fırsatım oldu.Kayıtlar kaliteli ve başarılı Sessiz sakin adında belli dinlendirici hoş bi soundu var Hain ise gaz eylenceli bi şarkı olmuş vokalin sesi tam oturmuş fakat Haine daha eylenceli bi davulda yazılabilir ama böylede iyi..Şarkıları beğendim kaliteli olmuş:) Başarılar dilerim...Kolay gelsin :)

p_Absolution_q demiş ki:
banada andacın önünde biri elime bi cd bıraktı. kafam pek iyi deildi cumartesi.. hatırlamıyom.. sabah gördüm cdyi :p ama şimdi elimde dinliycem.. kolay gelsn

ok yaw, bize niye bırakmadı? neyse indirip bakıyorum hemen. bu arada isminizin anlamı nedir, 96 yılı ile ilgili galiba ama ne?

mithrandil demiş ki:
p_Absolution_q demiş ki:
banada andacın önünde biri elime bi cd bıraktı. kafam pek iyi deildi cumartesi.. hatırlamıyom.. sabah gördüm cdyi :p ama şimdi elimde dinliycem.. kolay gelsn

ok yaw, bize niye bırakmadı? neyse indirip bakıyorum hemen. bu arada isminizin anlamı nedir, 96 yılı ile ilgili galiba ama ne?

barker beendiine çok sevindim! teşekkürler tekrar yorum için! mithrandil 96 yılının önemi ise benim onurla tanıştma yılım olması! sadece bu:) çok önemli bişi olmayabilir insanlar için ama bizim için önemli ve çok güzel bi yazdı 96 yazı! şimdiden yorumlar için teşekkürler mithrandil! görüşmek üzereee!'!

p_Absolution_q demiş ki:
evet o bendim heralde :) neyse normal tabi cumartesi akşamı cd verililse banda bende heralde unuturdum ama senin bizi seyrettiğini biliyorum sen söylemiştin:)allegroda, birde müzkleri dinleyip yorum yaparsan ne güzel olur dimi, hoşçakalın bekliyoruzz

şarkılarınızı indirdim çok güzel.Hain i çok begendim bilindik türk gruplarından farklı olmuş.Ankaranın kötü gruplarının gündemde oldugu düşünülürse sizin ortalıklarda olmanız daha anlamlı..konserlerinizi beklioruz böylece yeni kuşaklarda iyi şeyler dinlemiş olur..rock n roll!

ex-cakal demiş ki:
şarkılarınızı indirdim çok güzel.Hain i çok begendim bilindik türk gruplarından farklı olmuş.Ankaranın kötü gruplarının gündemde oldugu düşünülürse sizin ortalıklarda olmanız daha anlamlı..konserlerinizi beklioruz böylece yeni kuşaklarda iyi şeyler dinlemiş olur..rock n roll!
teşekkürler ex-cakal, konserler en yakın zamanda işallah bakalım uraşıcaz konser içinde, ayrıca ankarayla ilgili söylediğin laflarında gerçekten bir çoğuna katılmamak elde değil yani,takip etmeye devam et görüşürüz:)

Selam,

Şarkıları biraz önce dinledim, zaten çoğunu bildiğim şarkılarınızın yeni hallerini evde yapılan bir kayıt için gayet başarılı buldum ; )

Umarım yeni stratejinizin ve projenizin meyvelerini en kısa zamanda toplarsınız, ve sizleri konser verirken de dinleyebiliriz.

Başarılar dilerim...

Umut_GOGETAP demiş ki:
Selam,

Şarkıları biraz önce dinledim, zaten çoğunu bildiğim şarkılarınızın yeni hallerini evde yapılan bir kayıt için gayet başarılı buldum ; )

Umarım yeni stratejinizin ve projenizin meyvelerini en kısa zamanda toplarsınız, ve sizleri konser verirken de dinleyebiliriz.

Başarılar dilerim...

işallah en yakında konserlerdede görüşücez, evet tabiki istenilen kayıt bu değil ama genede dediğin gibi ev kayıdı ve bu gözardı edilmezsse başarılı oldukça bizcede, teşekkürler umut başarı dileklerin içinde görüşürüz

Geri