Joker (Rock) - Ankara

Dün akşam çıkamadık çünkü sahnede adım atacak yer kalmamıştı.

Kargo da haklı olarak ayarlarının bozulmaması için bizden çıkmamamızı rica etti.
Biz yine de onları seyrettik ve iyi vakit geçirdik.

Bu akşam ise 23:00'te Overall'da sahnedeki yerimizi alacağız.

Hepinizi bekliyoruz :)

Yine dün gelemedik ama zaten çıkmamışsınız.
Bugün umarım geleceğiz. Biliyorum biraz abes kaçacak ama Metallica'dan birşeyler çalsanız. Ben çok severim de.
Hani repertuar önerisi demişsiniz o açıdan :)

Üstad sizin klavyeci Korg XP-80 kullanıyordu değil mi? Ben de bir klavye almak istiyorum kendisinden tavsiye almak isterim. Sahnede tonları çok net algılayamıyorum ama kulağıma hoş geliyor yine de.

Yav ben Blacklabel'ı seyretmiştim, çok sağlamdı keşke dağılmasaydı. Neyse artık arkadaşı Flatline'da dinleriz, seyrederiz.

Dün akşam proje yetişmeyince gelemedim Overall'a.
Nasıl geçti performans iyi miydi?

Evet ben kendi çapımda klavye çalmaya çalışıyorum ama yolun daha çok başındayım :)

Fena değildi ama hemen Kargo konserinin ardından olduğundan mıdır nedir çok kalabalık değildi mekan.

Tabii biz de pek havaya giremedik başlarda. Sonradan kalabalık olunca biraz daha keyif aldık.

Umarım haftaya daha kalabalık olur biz de yine coşarız.

Celalcim.. Başarılar.
Amfi olayında Crate bize sponsor olması lazım zira bir grupta sadece Crate amfi kullanan gitaristler biziz zannımca Ankara'da. Benimksi 24kg., Muratın ki de temiz 15 kg var. Bir de sırtta gitar, ekipman vs.. Hammallık da cabası yani.. Hartke martke- beli bozmasın ! :LOL: cebi bozduğu kesin !

Bu arada;

11 MART CUMA SAKLIKENT
organizasyon: hacettepe işletme topluluğu
kapı acılış: 20:30

joker 21:00-22:30
etnik sentetik
dj özgün

giriş: 12,50ytl.

Dün akşam Joker süperdi, hepinizin ellerine sağlık.. Açıkçası herkes kendi dalında aşmış... Bana kalırsa Zombie'yi Cranberries den bile daha iyi çaldınız, dinlerken tüylerim ürperdi 8O Murat abi Wicked game'i bize armağan ettiğin içine sana, sizlere Roulette adına teşekkürlerimi sunuyorum! Beyenerek izliyoruz :) Başarılarınızın devamını dilerim! ( Bu arada bass çalan arkadaş 4 parmakmı kullanıyor? :roll: daha çok ekmek yemem lazım benm... :( )

Yunus'un dediği herşeye sonuna kadar katılıorum... Tek kelimeyle mükemmeldiniz, bizi kendinize hayran bıraktınız 8O :D En kısa zamanda sizi tekrar izlemeye gelmek istioruz. Bakalım hayırlısı... Bu arada Murat abi Wicked Game için tekrar sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sağolun gençler :)

Dün biraz tutuktuk ama yine de sizin sayenizde keyif aldık.

Siz hep gelin biz hep çalarız sevdiğiniz parçaları.
İyi çalışırsanız yakında siz de bize yetişirsiniz :)

Efe sanırım 4 parmak kullanabiliyor ama üzülme, sen iki parmakla da yeterince iyi çalabilirsin.
Nerede ne yapacağını bil yeter.

Bütün çocuklara selam :)

Diğer Joker üyeleri tatilde galiba.
Neyse ben hala buradayım :)

Bir hatırlatma daha:

Joker C.tesi akşamı 21:30 sularında Bilkent Uptown'da olacak.

Bekleriz :)

Selamlar, biraz yogundum bu ara :cry: , yazmaya fırsat bulamadım, Çarşamba gecesi bizi dinlemeye gelen gençlere ve iltifatlarına sonsuz teşekkürler, :elsallaa sizin gibi enerjik dinleyicilere can kurban, ayağınıza sağlık, gelemeyenlere de sağlık olsun diyelim :elsalla , inşallah bir dahaki sefere ya da Yolcu'ya bekliyoruz :twisted:, forumda ki tüm arkadaşlara saygilar, sevgiler........ :LOL: ;)

Bilgisayar birkaç gündür çökmüştü :) maalesef sizlere yazamadım.. OwerAll gecesi erken ayrıldığım için üzgünüm. Buradan tüm Joker elemanlarını selamlıyorum. Çok güzel bir geceydi!!
Saygılar, Başarılar... :taptim

şarkı söyleyenlerin özellikle içki konusunda dikkat etmeleri gerekiyor.İçki ilk başta sesi açıyormuş gibi bir izlenim bıraksa da , aslında sesi öldürüyor. Bu aynen uyuşturucu maddelerin beyni çalıştırdığını sanmak gibi bir şey. Aslında o da beyni öldürüyor. Yasemin sen amma çok grip falan oluyorsun ya.Ne zaman yasemin nasıl desem, hasta diyorlar.Dikkat et yaw,bu grubun sana ihtiyacı var. :!: Geçmiş olsun bu arada. 8)

Keep rockin'!!

The Dark Rider. :twisted:

Drak Rider doğru söylüyor.
Alkol olayına da dikkat etmek gerekir, sadece şarkı söyleyenler için değil tabii ki.
Herşeyin fazlası zarar.

Bu aralar rakı olayı da sakat, aman diyeyim :)

Dün Yolcu yine iyiydi, tüm sevenlere buradan çok selam.

Benim özel bir sebeple pek tadım yoktu ama yine de ortam güzeldi.

Bence dün yine iyiydiniz :)

Keyifsiz de olsanız belli bir standardı tutturuyorsunuz, kutlamak lazım :metal

Bu akşam bizim okuldaymışsınız, yeri neredeydi Uptown'ın? :ask

Geri