Hangi Amfi Yi Almalıyım

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda GnR4591 tarafından 21 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Öncelikle merhaba, 600 lira gibi bir bütçem var bir amfi almak istiyorum. Evde çalışmak için fender mexico strat I'm var hss müzik türü açısından blues ve hard rock a gidecek bir şey arıyorum kafamda bi kaç şey var ilk olarak vox ac4tv gibi lambalı bi amfi almak ikinci el sonrada para buldukça bi kaç pedal almak 2 . Seçeneğim amfi modelleme yapan amfiler roland cube 40xl line 6 spider 30w gibi 3 olarak bi Processor almak vox tonelab gibi sizce hangisi yapmalıyım

2. İkinci el Tech 21 Trademark 30 al bence. Zamanla 3-5 pedal atarsın önüne. Roland'dan ve L6'dan çok daha başarılı bulduğum bir amfi.

Osxfang3, OsmanBurak ve Grundar bunu beğendi.
  3. eğer düşünürseniz http://turkrock.com/threads/39919/ şöyle bir ilanım var sizi memnun edebilecek bir amfi olduğuna inanıyorum aradaki farka da istediğiniz bir pedal satın alabilirsiniz...

4. Tech 21 iyi bir amfi. Lambalı ve ekonomik olsun dersen, İstanbul'da isen elimde minik modlu bir Ibanez Valbee var, ilgini çekerse özelden ilgili linkleri yollarım, isrersen amfiyi deneyebilirsin de. Ama yine de hatırlatayım, Ibanez Valbee, Vox AC4 gibi küçük kombo lambalıların tonu, küçük hoparlörleri yüzünden yeterli gelmeyebilir, seni tatmin etmeyebilir de. Zevk renk meselesi.

Özgür ÖNER bunu beğendi.
  5. Effects loop ve reverb şart değil diyorsan Laney Cub 10'a bir bak derim.

6. Ev için alacağım aleti vox vt20 veya 40 almaya karar vermiş bulunmaktayım ama ev için olacağı in hangisini tercih edeyim

7. VT 20 yeterli olur.

8. Hangi amfiyi almalıyım?

9. LANEY CUB 10

10. tech 21 tm 30 hakkaten kurtarabilir....

Bu Sayfayı Paylaş