Ufaklı Tefekli Amfi Arıyorum

Başlıktaki gibi, 1-2-5-7 wattlık, tecihen pille de çalışabilen amfi arıyorum. 300-400 maksimum bütçe aralığında, Line 6 Micro ve Roland Micro Cube hariç, ney önerirsiniz acaba? Sesi de sokakta falan çalabilecek kadar verirse, çok güzel olur. 2. el de önerebilirsiniz. Teşekkür ederim.

İstersen lambalı lambalı Ibanez var. Fiyatını 400'e çektiydim ama ilana yazmamışım akıllı gibi :) Düşünmezsen yarına ilana dönüp fiyat güncelleyeceğim. Sana kıyak gibi oldu, şimdiden ahaliye söyleyeyim, akraba neyin değiliz :)

Bundan bir kaç yıl önce İstanbul piyasasında akülü amfiler vardı ama kaldı mı bilmiyorum. Tünel'e son gidişlerimde de (dikkatimden kaçmadı ise) denk gelmedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkçası hemen şimdi almayacağım, ön araştırma yapmaktayım. Eğer alacağım tarihte satılmamış olursa(ki tahminim 1-2 ay civarı sürebilir) o zaman düşünebilirim.

Başlık amfi alım başlığı değil öneri başlığı arkadaşlar, denediğiniz amfiler hakkında görüş ve fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Tabi 1-2 ay elinizde tutarsanız ala da bilirim.

Açıkçası hemen şimdi almayacağım, ön araştırma yapmaktayım. Eğer alacağım tarihte satılmamış olursa(ki tahminim 1-2 ay civarı sürebilir) o zaman düşünebilirim.

Başlık amfi alım başlığı değil öneri başlığı arkadaşlar, denediğiniz amfiler hakkında görüş ve fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Tabi 1-2 ay elinizde tutarsanız ala da bilirim.

Bizde baskı, ısrar yok, var diyene al da git demesini de biliriiiz!! :)
Dediğim gibi birkaç yıl önce şarj edilebilir akülü amfiler vardı, İran'dan bile gelip alanlar olmuştu hatta. Ama fiyatları çok ta öğrenci işi değildi diyeyim. Lakin tam da sokak müzisyeni işi idi. Sahibinden sitesini bir kolla, olur belki ikinci eli düşer şansına.

Bu tür amfi kullanmadığım için spesifik marka veya model söyleyemiyorum. Bir ara sazcılarda da bu tip amfiler gezindi ama, kaç pille çalışır, ne kadar gider, gitarda kalitesi nedir emin olamıyorum elbette.

Not: Ani kapital refleks göstermişiz, haklısın. Lakin ev doluluk sınırına yaklaşınca dürtüler de kapital etkiye girivermiş :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizde baskı, ısrar yok, var diyene al da git demesini de biliriiiz!! :)
Dediğim gibi birkaç yıl önce şarj edilebilir akülü amfiler vardı, İran'dan bile gelip alanlar olmuştu hatta. Ama fiyatları çok ta öğrenci işi değildi diyeyim. Lakin tam da sokak müzisyeni işi idi. Sahibinden sitesini bir kolla, olur belki ikinci eli düşer şansına.

Bu tür amfi kullanmadığım için spesifik marka veya model söyleyemiyorum. Bir ara sazcılarda da bu tip amfiler gezindi ama, kaç pille çalışır, ne kadar gider, gitarda kalitesi nedir emin olamıyorum elbette.

Not: Ani kapital refleks göstermişiz, haklısın. Lakin ev doluluk sınırına yaklaşınca dürtüler de kapital etkiye girivermiş :)
Yok canım estafurullah, sokak işi o kadar önemli değil aslında, düşük wattlı ve güzel sesli bir amfiye ihtiyacım var. Dediğim gibi aslında 1-2 aya satılmazsa sizin amfinize de talip olabilirim.

Ben şu anda evde ibanez valbee vbg kullanıyorum 5watt. Hoparlörü küçük gelebilir tek sıkıntısı o çok da önemli değil aslında ama preampı çok güzel, sesi çok açmasanız bile lambaların gücünü, berraklığını hissedebiliyorsunuz. Tavsiye ederim. :D

Geri