Sıfırın Altında -Eskişehir

Sıfırın Altında Ekim 2004'te Eskişehir'de kuruldu.
Grup bir konser amacıyla toplanmıştı ama daha sonra birlikte çok uyumlu olduklarını görünce kendi beste çalışmalarına yöneldi.
Kuruluşunun 1. ayında 2 şarkılık bir demo kaydetti. Bu demoda yer alan şarkılardan bir tanesi(Bırak)"Rock Eskişehir Project Vol1" demo albümünde yer aldı. Kuruluş aşamasında herşeyin çok hızlı gelişmesiyle kimlik karmaşası yaşayan grup, vokal değişikliği ile gerçek soundunu buldu. Ve birçok etkinlikte kendini gösterdi.Grubun bugünkü oturmuş kadrosu şu şekilde:

Vokal: Emre Canayaz
Solo Gitar-Back Vokal: Murat Kazak
Ritim Gitar-Klavye: Volkan İçin
Bas Gitar-Vokal: Ayşegül İnci
Davul: Umut Gülmez

Grubun Katıldığı Etkinlikler:
*Ankara Saklıkent Rock and Win yarışması finali
*Eskişehir Baraka‘da 3 ay düzenli bar programı
*Eskişehir 222 Park sahnesi
*Alternative rock party adı altında 3 şehirlik turne(Çaçaron-Bursa,Saklı Bahçe-Antalya, Gar Bar-Eskişehir)
*Mayıs 2005 Başkent Üniversitesi bahar şenlikleri
*Ankara Garage Bar
*Eskişehir Zıbar
*TVA Müzik Park programı canlı performans
*Hayal Cafe Delmar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfırın Altında KENT ROCK FEST'te..

Sıfırın Altında 25 Mart KENT ROCK FEST'te Demir Demirkan'ın ön grubu olarak Kemancı'da

KAPI AÇILIŞ SAATİ KENT ROCK FEST'06 TÜM KONSERLERİ İÇİN : 21.00

18 YAŞ SINIRI VARDIR.

YER : KEMANCI ROCK BAR (Orta Kemancı)

ADRES: SIRASELVİLER CD. NO:69 BEYOÐLU
0212 252 27 23

DETAYLI BİLGİ İÇİN :

Kent Rock Fest'06 Resmi Web Sitesi,

www.kentrockfest.com

Alternative rock party için Antalyaya gelmiştik.ya biz o gün çok yorgunduk..bi de ben hastalanmıştım..yorucu uykusuz bi yolculuğun ardından siz bizi odanızda misafir etmiştiniz yaa.. hala unutamam bu iyiliğinizi..
Man-a-Man'e sevgiler.. :))

barlow demiş ki:
Alternative rock party için Antalyaya gelmiştik.ya biz o gün çok yorgunduk..bi de ben hastalanmıştım..yorucu uykusuz bi yolculuğun ardından siz bizi odanızda misafir etmiştiniz yaa.. hala unutamam bu iyiliğinizi..
Man-a-Man'e sevgiler.. :))
ne demek her zaman !!!! yanlız benimde sizden bi isteğim olucak!!! :)

ooo selam arkadaşlar.Ankara'da rock and win'de beraberdik.Topicinizi gördüm bi yazayım dedim.Ankara da sık sık konserlere bekleriz.Umarım daha çok defa aynı sahneyi paylaşırız.Kolay gelsin....

Sıfırın Altında bu akşam Eskişehir Ares Bar'da.. Giriş ücretsiz... Kapı açılış: 21:30.
Herkesi bekleriz..

Demir Demirkan & Sıfırın Altında

25 mart cumartesi kemancıda çaldık Sıfırın Altında olarak ve istanbul seyircisiyle tanıştık.. Çok güzel bi geceydi :D
Gelen arkadaşların yorumlarını bekliyoruz...

Merhaba arkadaşlar Sıfırın Altında grubu bir aksilik yaşanmaz ise bundan sonra her cumartesi Eskişehir Carpediem'de de sahne alacaktır.İlgilenen arkadaşlara duyurulur...

Sıfırın Altında, Her Salı Ares Bar@ESK
Her Cumartesi Carpediem@ESK

Çok naziksin..Teşekkürler. Bu arada arkadaşlar Sıfırın Altında grubu uzun bir aradan sonra tekrar beste çalışmalarına başladı.Grup kendi soundunu bulma yolunda Emir Yaşar'ı (büyüleyici bir vokal)kadrosuna dahil ettikten sonra sağlam bir adım attı. Müziğe ve profesyonelliğe bakış açımızı geçen zamanla beraber gittikçe arttırmaya çalıştık ve hala çalışıyoruz.Sağlam besteler ,sağlam sound ve sağlam bir kayıtla en yakın zamanda 7-8 bestemizden 3 ila 4'ünü sizlerle paylaşmak için can atıyoruz.Eski günlerdeki gibi...

Her Salı Ares Bar@ESK

Her Cumartesi Carpediem Bar@ESK

Eylül itibariyle de bir aksilik yaşanmazsa Hayal Kahvesi@ESK

Teşekkürler .... :D

www.sifirinaltinda.anatolianrock.com'dan grup hakkında biraz daha detaylı bilgi edinebilirsiniz... 8)

Güzide grup :)= Umut'a kocamannnnnnnnnnnnn selamlar :)= O kendiniii biliyoooorrrrr :p=

Eylül itibariyle beraberiz Sıfırlar Eskişehir'de...Görüşmek üzereee...

Başarılar kocaman kocamannn...

Üstte de belirttiğim gibi yeni demo çalışmalarına başladık. Bundan önceki demomuz Eskişehir Rock Topluluğu CD sinde yer aldı. Ama o zaman çıkardığımız demo, besteler şimdikine göre çok daha farklıydı hatta tarz bile daha oturmamıştı o zamanki vokalimizin üstünden de çok zaman geçti ve yeni bir vokal (emir yaşar) gruba dahil oldu şimdi tamamen yeni bir oluşum içindeyiz...

:arrow: Bu arada yeni bestelerimizden biri olan Kal Yanımda'yı (AMERİKA'YA KARŞI YAZILMIŞTIR :!: :!: :!: ) sahnede çalmaya başladık ve tepkileriniz çok güzel.Çok teşekkür ederiz...

Geri