the Question (thrash death ) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda thetick tarafından 3 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. selam
    2005 yazında gitarda inan ve dawulda tarık"the tick" tarafından kurulan grup bircok eleman degişikliğinden vokalde serter, ritim gitarda ramazan"ramca" ve son olarak basda ünsal'ın katılımdan sonra bugünkü kadroya sonunda ulaştı:)
    daha çok cover üzerine yoğunlaşan grup önümüzdeki günlerde birkac konserden sonra beste çalışmalarına başlıyacaktır
    bizi dinleyen arkadaşların dikkat çekici yorumları burdan bekliyoruz
    hepinize şimdiden teşekkürler
    stay heavy.....

2. hangi şarkıları coverlıyorsunuz? :)

3. abi 19 martda garage de konser var beklerım oraa hemde cover ları görmüş olursun:) afişide burda yer aljak ...

4. alp

alp

265
    0
    300
    E haydi hayırlısı diyelim Tarık. Kolay gelsin hepinize başarılar dilerim :)

5. haydi hayırlı olsun arkadaslar ... konser de yakınlastı

6. hade bakalım hayırlı olsun peşpeşe çalmak da nasip oldu umutcum :lol: nice konserlerde işalah bunu bi atlatalım kazasız belasız
    alp im başkanım saolasın ii dileklerin için... :wink:

7. "Thrash/death" tarzınızı ve coverlarınızı merak ettim açıkçası. 19 Mart'ta orada olacağız.

8. Başarılar orda olmaya çalışacağız :metal

Stay Heavy :twisted:

9. Yalnız grubun tarzı "trash" değil de "thrash olmasın. :lol:
    Önce grubun yaptığı tarzın adını bilmesi lazım zannımca.

10. selam arkadaslar bu yazım yanlışından dolayı özür dileriz
    tür olarak kısaca öyle yazmayı uygun gördük
    thrash metal hafifden death metal türünde müzik yapmaya çalışıyorus...
    yani biz burda öyle bi tür yazarken manyak çalıyoruz gibisinden
    bişi demek istemedik yeni bir grubuz ve sürekli olarak çalışıyorus umarım iyi olur..sadece ufak bi kısaltmadır..
    ilginize tesekkürler...destekleyici mesajlarını bekleris...

11. ben grubun vokali serter.turun meraklilarini konserde gormekten mutluluk duyucam.umarim her sey yolunda gider ve hep birlikte egleniriz

12. ben bu grubun ilk izleyici kitlesiyim başlı başına :) ama gercekten emege degeeck seyler yapıyorlar!
    arkanızda ben varım the question,korkmayın :D

13. arkadaşlar selam ben the question un gitaristi inan hepinizi bu müzik şölenine bekliyoruz

14. Başarılar diliyorum arkadaşlar...Pazar günü görüşmek üzere

15. vala hala çalışıorus artık omuzlarım arıo :)
    biliorum sizde srklı çalşıosunz wasteland ekıbı umutun eli yara olmş sanrım :p
    hade bakalım pazara yüzümüz ak çıksın nediimm en önemlisi brs eglelım deilmi gençler basarılar hepımıze.....stk.....

16. evet tarık calısmaktan ilk defa elim yara oldu sasırdım .. az kaldı az kaldı
    inanımı yanar doner dk2 siyle seyretcem gorusmek uzere serter ramco ve unsalla keyifli bi konser gececek umarım kolay gele

17. konserde iyi eğlenceler diliyorum arkadaşlar. umarım hep beraber çok güzel eğlenip, vakit geçireceğiz. ;)

Kemal Hatipoğlu - Knightmare : Davul

18. Arkadaşlar birlikte çalmaktan mutlu olacağız hepinize başarılar diliyorum.

19. Arkadaşlar birlikte çalmaktan mutlu olacağız hepinize başarılar diliyorum.

20. yakko biz de heyecanlıyız sizlerle birlikte aynı sahneyi paylaşacağımızdan dolayııı...
    güzel olcak inşalah .....stk.......

Bu Sayfayı Paylaş