Drowning Pool

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda JesusCRies tarafından 23 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

 1. Biraz önce deftones başlığındakileri okuyordum da vokallerinin kilo sorunu benzerliğinden olacak aklıma "Drowning Pool" geldi...Bence gerçekten tapılası şarkıları vardı...Vardı çünkü vokal "Dave Williams" ne yazık ki öldü...ama hala "Tear away","Sinner","Bodies" dinleniyor... "Tear away" i şiddetle tavsiye ederim...
  saygıLAR...
   
 2. çok komik bi grup biraz abartmışın bence ama fena değiller yani dinlenilebilir sadece bence
   
 3. komik olduklarını düşünmüyorum hiçbir şekilde....Kesinlikle düşünmüyorum..Yaptıkları müzik de güzel,nitelikli...Bodies müthiş gaz bir şarkı,Tear Away de bir o kadar duygusal...Tear Away biraz Black Sabbath kırması gibi ama olsun...Dave büyük yetenekti gerçekten ilginç bir adamdı..
  Bu arada Chino,Dave kadar kilolu değil yapmayın ya...:)
   
 4. bence komik de niye adamdı diyorsunuz o vokal öldü mü ne oldu?
   
 5. öldü başta yazıldığı gibi
   
 6. Eheh...Benim ,başlığı kalın harflerle göstermek için kulllanılmış kodlar komiğime gitti...Ehehe...Hiç aklıma gelmemişti bu...Eheh...
   
 7. sinner albümleri harikaydı. işin garibi bu grubu herkes sever. dave ölmeseydi çok büyük bir grup olabilirlerdi. zaten öyleler. mp3.com sitesinde bütün şarkıları ilk 10 un içindeydi son iki yıldır.
   
 8. peki neden öldü o adam??
   
 9. kalpten gitti galiba. bi gün arabanın içinde ölüsünü bulmuşlar öyle diyolar.
   
 10. şişkoluktan yani...
   
 11. evet,aynen öyle....kalp krizi...
   
 12. Albümlerini orjinal aldığım az sayıdaki gruptan bir tanesi..Gerçekten albüm verilen parayı sonuna kadar haketmekte....Sinner,Bodies,Tear Away,Pity Me,Reminded,Sermon...Neredeyse albümdeki tüm şarkılar ayrı ayrı güzel denilebilecek nitelikte..Ki MTV 2'De Tear Away'in klibini görmüş olan var mı bilmiyorum,şahane bir kliptir oldukça.
   
 13. klibi biliyorum güzel klip...
  ama albümlerini hiçbir yerde görmedim, görsem alırdım heralde...
   
 14. Sinner,Bodies,Tear Away,All over me gerçekten super şarkılar.Dave ölmeseydi cok cok daha iyi olabilecek bi gruptu..Yazık oldu....
   
 15. ama belki yeni solist bulabilirler. Sanırım toplama bi albümde grup elamanları başka bi gruptan bi solist ile bir parça yapmışlar.
   
 16. ayıp be:)
  ben de görmüştüm klibi. mtv'de superock'da çıkmıştı. tear away güzel şarkı. severim ben de. başka hiç bi şarkılarını dinlemedim.
   
 17. aha buldum. daredevil soundtrackında The Man Without Fear adlı parçayı rob zombie ile yapmışlar.
   
 18. yeni solist bulmak için Dave'in ölümünden 4 ay kadar sonra aramalara başlamışlardı.Çok farklı kişilerle muhattap olmuşlar,çok farklı ses kayıtları dinlemişler.Tam bir sonuca ulaşacakları sırada ellerine sesi Dave'in sesine tıpatıp benzeyen bir kayıt geçmiş.Ve adamlar dumur olmuşlar,fıttırmışlar,kafayı yemişler,duygusal buhran geçirmişler.Bu olayın ardından bir süre ara vermişler çalışmalara...
  Ancak daha sonradan bir solist adayıyıyla ciddi ciddi çalışmaya başladılar,ardından Texas'ta bir barda çıkmaya,ısınma turlarına başladılar...Albüm felan çıkacak mı ancak,bilinmez.
   
 19. Bence o grubu güzel yapan dave idi.Artık bir umudum yok grup adına sadece üzülmek geliyor elimden...
   

Bu Sayfayı Paylaş