Ev Kayıtları İçin Behringer Mixer

Ben de Eb502 ya da 802 alıp aynı işi yapmayı düşünüyorum. Aynı anda çok kanala ihtiyacın yoksa 1202 kadar büyük bi mixer almana gerek yok sanırım. Sadece processörü girecek bi kanal (XLR girişli) yeterli olacaktır

Ben Behringer UB802 kullanıyorum gayet sorunsuz bir alet. XLR girişinin üzerinde gaini açmadığınız sürece dip gürültüsü de sıfır. Heleki Ultra-G ile kullanımda harika sonuçları var ev için gayet başarılı bir alet. Ultra-G nin power beslemesini de UB802 nin phantom power ından alıyorum pil derdi olmaksızın ultra-g, enerjisini mixer den alıyor buda hem ekonomik hemde büyük kolaylık oluyor.

UB502 de fena alet değil ama dikkat edin üzerinde fx send/return özelliği yok efect loop falan yapmak, atraksiyonlara girmek falan isterseniz pişman olabilirsiniz ub502 aldığınıza. Hatırlatayım dedim.

UB802 dediğim gibi güzel ve sorunsuz bir alet tavsiye ederim.

gtheros,bahsettiğin mixeri onboard yada sb live 5.1 gibi ses kartlarına bağlayabilirmiyiz :?: line in den kayıt yapmaya kıl oldum da,başka ses kartı al deme param yok valla :mrgreen: :mrgreen:

Tabiki bağlarsın mixerin üzerinde left ve right olmak üzere iki tane lale jack çıkışı var bu çıkış direkt dat recorder, pc ses kartı gibi cihazlar için üretilmiş bir çıkış. Herhangi bir elelktrikçide yaptıracağın veya evde kendin yapacağın bir stereo kabloyla ses kartına kolaylıkla bağlayabilirsin.

UB802 nin üzerideki her kanal için ayrı ayrı hi-mid-low olmak üzere 3 band eq var. Ve bence eq hassasiyeti oldukça başarılı. Yani mixeri alınca bir nevi eq pedalı da almış gibi oluyorsunuz. Mevcut tonunuzda değişiklik istiyorsanız eq ile bayağı farklı soundlar alabilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ub802 cok guzel gorunuyor dedigin gibi 1202 cok fazla kacar sanirim bana.. peki bunlarin fiyatlari hakkinda bir bilginiz varmi..? diger forumlarda cok pahali olmadiklarini duymustum ama kac ytl civarinda fiyatlari..? :?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ub802 cok guzel gorunuyor dedigin gibi 1202 cok fazla kacar sanirim bana.. peki bunlarin fiyatlari hakkinda bir bilginiz varmi..? diger forumlarda cok pahali olmadiklarini duymustum ama kac ytl civarinda fiyatlari..? :?

Geri