My Name Is Earl

• Konuyu açan _amenhotep_
  • Başlangıç tarihi
its always sunny in philedelphia yı denemenizi tavsiye ederim.My name is earl bitirilince yerini doldurmak için aradığım komedi dizilerindendi.Şu an favorim
böyle kaliteli bir absürd komedi yoktur bence,he bir de the office var tabi o da ayrı bir efsane kanımca :D

Foruma geri dönüşünün şerefine ilk polemiğimiz hayırlı uğurlu olsun :D. Dizi sonuçta bu, eğlencelik. Nasıl bir beklentiyle izliyor insanlar bilmiyorum ama atomu parçalamasını da beklememek lazım. Biraz olsun Kevin Smith filmlerini seven eden herkesin keyif alarak izleyebileceği bir diziydi. Yer yer Star Wars göndermeleri yapmaları bile yetiyodu bana ya, neyse.

randy nin çatı katında ölü kedi gördüğünde kusacakmış gibi olduğu sahneyi hatırlayan varsa,bir tek o sahne bile yeter yaw:d
ayrıca her bölüm insanı izlerken mutlu ediyor.Comedy türünün nadide parçalarından bence :D

Foruma geri dönüşünün şerefine ilk polemiğimiz hayırlı uğurlu olsun :D. Dizi sonuçta bu, eğlencelik. Nasıl bir beklentiyle izliyor insanlar bilmiyorum ama atomu parçalamasını da beklememek lazım. Biraz olsun Kevin Smith filmlerini seven eden herkesin keyif alarak izleyebileceği bir diziydi. Yer yer Star Wars göndermeleri yapmaları bile yetiyodu bana ya, neyse.
iyi de bu durum hala gereksiz bir 3. sezon çektikleri gerçeğini değiştirmiyor be rainbow'um gök kuşağım. Polemik yarat tuşuna nerden basılıyordu...

Geri