Steve Vai Evini Satıyor

'Haberler & Etkinlikler' forumunda mertay tarafından 6 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Manweed bunu beğendi.
  2. Takas var mı ? :)

3. Beşiktaş Holosko + bir miktar nakit teklif etmiş.

ascetic, sereftalasci, Asr.Rh ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  4. buzdolabı+rg 550 versek? japon ibanez diğerleriyle karşılaştırma bile Steve, bu zamanında ekol olmuş bir modeldir biliyormusun Steve? Üstüne de nakit istersen taksitlesek olmaz mı? O değil de çarşaf, yatak filan onları alabilirsin bana ters.. fiyattan da düşmeni bekliyorum çünkü ortada 1.795 milyon dolar verecek bir bok göremedim Steve üzgünüm takas koşullarım bunlar kabul ederseniz. İyi günler.

highwaystar30 ve ikumru bunu beğendi.
  5. tapu masrafları çok tutar bu evin :D

6. yanında hard case veriyor mu acaba :S

Slaughter, Diff ve rasho10 bunu beğendi.
  7. Home Studio diye buna derim.

8. Bina elektrik tesisatı topraklı değilse hum yapar single-coil'lerde... Onu kontrol etmeden teklif vermeyin derim.

9. Evin sıfırı mydukkanda 2 milyon dostum bence biraz fazla istemişsin...

ascetic, Slaughter, Hz.Zeus ve 17 kişi daha bunu beğendi.
  10. Şehir dışına satış var mı? Yoksa sadece elden teslim mi? :D

benimadim26 bunu beğendi.
  11. Alt kattaki komşular sesten rahatsız olduğu için satıyormuş diye duydum.

ogulcaan, benimadim26 ve forbidden_city bunu beğendi.
  12. Abi grg170 veririm evine zaten sıvası dökülmüş çok kullanmışsın. Ölücü is coming.

13. Pazarlık sünnettir diye girsek muhabbete ödü patlar :D

14. Kesin dardadır. Sıkışmasa satmazdı, bence yüklen pazarlığa.

edipjohn bunu beğendi.
  15. @antbalci duyduğuma göre daha iyisini almak için satıyormuş. İstediği ev satılırsa fiyat tekrardan yükselecekmiş.

16. Alış-veriş klişelerimizle dalgamızı geçtiğimize göre ben bir sonraki moda geçip troll olmayı bir deneyeceğim. Bu işte yeniyim, mazur görün:
    "Siz kim Steve Vai'nin ev ilanı ile dalga geçmek kim ?"
    "Burada geyik yapana kadar gitar çalışsanız sizin de böyle eviniz olurdu... Tek yapabildiğiniz geyik zaten..."
    "Burada çene çalana kadar gidin siz de evinizi satın !" (Pardon, bu galiba olmadı...)
    Yalnız ben gerçekten merak ettim evi niye satılığa çıkarttığını... "Neden satıyorsun ?" diye henüz soran olmadı galiba:)

17. neden merak ediyorsun merak edeceğine sende sebepsiz evini satılığa çıkar ... burası trollük yapılacak yer değil.İster steve yi yargılarım ister bob marleyi kime neymiş beyefendi :D

barrios bunu beğendi.
  18. aga şaka maka armadanın ordaki 3-4 trilyonluk gökdelen residanslardan birini alacağına yapışırsın buna mis gibi. hem bak müşterilerde sağlam gelen giden çok olur yürür gidersin:LOL:

braveblood, dthakankoca ve cezzars bunu beğendi.
  19. @barrios az daha gayretle bu iş tamam. :D

Bu Sayfayı Paylaş