Steve Vai Evini Satıyor

buzdolabı+rg 550 versek? japon ibanez diğerleriyle karşılaştırma bile Steve, bu zamanında ekol olmuş bir modeldir biliyormusun Steve? Üstüne de nakit istersen taksitlesek olmaz mı? O değil de çarşaf, yatak filan onları alabilirsin bana ters.. fiyattan da düşmeni bekliyorum çünkü ortada 1.795 milyon dolar verecek bir bok göremedim Steve üzgünüm takas koşullarım bunlar kabul ederseniz. İyi günler.

Alış-veriş klişelerimizle dalgamızı geçtiğimize göre ben bir sonraki moda geçip troll olmayı bir deneyeceğim. Bu işte yeniyim, mazur görün:
"Siz kim Steve Vai'nin ev ilanı ile dalga geçmek kim ?"
"Burada geyik yapana kadar gitar çalışsanız sizin de böyle eviniz olurdu... Tek yapabildiğiniz geyik zaten..."
"Burada çene çalana kadar gidin siz de evinizi satın !" (Pardon, bu galiba olmadı...)
Yalnız ben gerçekten merak ettim evi niye satılığa çıkarttığını... "Neden satıyorsun ?" diye henüz soran olmadı galiba:)

Alış-veriş klişelerimizle dalgamızı geçtiğimize göre ben bir sonraki moda geçip troll olmayı bir deneyeceğim. Bu işte yeniyim, mazur görün:
"Siz kim Steve Vai'nin ev ilanı ile dalga geçmek kim ?"
"Burada geyik yapana kadar gitar çalışsanız sizin de böyle eviniz olurdu... Tek yapabildiğiniz geyik zaten..."
"Burada çene çalana kadar gidin siz de evinizi satın !" (Pardon, bu galiba olmadı...)
Yalnız ben gerçekten merak ettim evi niye satılığa çıkarttığını... "Neden satıyorsun ?" diye henüz soran olmadı galiba:)

neden merak ediyorsun merak edeceğine sende sebepsiz evini satılığa çıkar ... burası trollük yapılacak yer değil.İster steve yi yargılarım ister bob marleyi kime neymiş beyefendi :D

Geri