Steve Vai Evini Satıyor

evet namussuz.. ben de bizim masaj salonuna ömür boyu giriş önerdim.. "bi düşüneyim dostum, bikaç teklif daha var" dedi.. lafa dostumla giren adamdan otomatik olarak bi hazzedemiyorum..

Arkadaşlar açıklıyorum, evi ben aldım. @SteveVai ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik, kendisi sahibinden.com'da GET açtı, kargo ücretini ödedi, her konuda yardımcı oldu sağolsun. Kargonun paketi de oldukça sağlamdı, gerçekten tam anlattığı gibi ev sıfırdan farksız. Nasipse bahar aylarında da özel jetini satın alacağım, selamlar , saygılar...

Arkadaşlar açıklıyorum, evi ben aldım. @SteveVai ile sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik, kendisi sahibinden.com'da GET açtı, kargo ücretini ödedi, her konuda yardımcı oldu sağolsun. Kargonun paketi de oldukça sağlamdı, gerçekten tam anlattığı gibi ev sıfırdan farksız. Nasipse bahar aylarında da özel jetini satın alacağım, selamlar , saygılar...
Hocam malum evin manyetikleri oldukça eski. Evi kostümlemiş mi? Kostümlediyse hangi marka? Bir de evin keyzini verdi mi yanında?

Hocam malum evin manyetikleri oldukça eski. Evi kostümlemiş mi? Kostümlediyse hangi marka? Bir de evin keyzini verdi mi yanında?
Hocam bi kere ev modlu. O sebepten ben kostüm kabul ettim, o benim kabulum yani... Bodrum katı ara sıra "hum" yapıyordu, malum single olunca bu ev olmaz dedim, hazır evi almışken bir de evleneyim dedim, düğünde de sıtivi sahneye çıkarttım. Tendır sörrendır eşliğinde tandır kebap ikram ettik. Gelin-Damat köstüm şopuna da yardımcı oldu sağolsun...Bizi vakkodan giydirdi, nurella'dan giydirdi. Bende ona giydirdim ama onun giydirdiği daha bi makbule geçti sankim...

Arkadaşlar uzun bi araştırmadan sonra evin sahte çin malı olduğunu öğrendim kapı ve pencerelere baktığımızda orjinaline göre bariz bir orantısızlık var herkes çevresindekileri uyarsın kimse dolandırılmasın. Ürünü satmaya çalışan kişiyide en yakın zamanda ifşa edelim

Geri