peavey classic serisi

meraba arkadaşlar ya bu peavey clasic serisi nasıldır arkadaşlar classic 50 yi almayı duşunuyorm sitesinden demolarını dinledim çok hoşuma gitti aranızda çalan veya kullanma fırsatı olan arkadaşlar warsa goruşlerimizi paylaşalım 8) teşkkrlr

ben classic 30 ve 50 caldim... Tek kelimeyle inanilmazlar! Kesinlikle tavsiye ederim... Baska anfiye gitarinin cakini koymazsin bile!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ne tarzlara uyar peki bu amfi?benim tarzım yumuşak şeler bazen sertleşirim hard rok en fazla..bide 50 ile 30 arasında ne gibi farklılar wardır biraz daa açabilirsen amfini detaylarını super olur;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar hepsini geçtim bi allahın kulu peavey classic 50 için şole detaylı bi yorum yapsın bea lutfen arkadaşlar bekliyorm..tşkkrlr

yeni başlık açmak istemedim...

arkadaşlar peavey classic 30 un tr fiyatı ve getiren mağazalar hakkında bilgileri olanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim. bu amfiyi arıyorum.müzikle kalın.. :D

Sana Benden Tavsiye

Selamlar,

Bende senin gibi Peavey 30-50 arası classic aradım aylarca bulamadım. Sonunda onların ayarında Laney LC15R aldım.( 15 Watt olduğuna bakma gümbür gümbür sesi var 3+2 lambalı) Aldığıma da çok memnun oldum. Hararetle tavsiyem olur.

Görüşmek Ümidi ile.

Geri