... Olup ...Yapmak İstiyorum

dünyayı kurtaran adam vardı ya ...
hani şimdi nerde..
aksine düyayı yok eden adamlar türedi...
ben dünyayı kurataran kız olmak isterdim,
değilmi belki bi işe yarar...

Okumadan düşünmeden konuya alakalı düşünceler bağlamadan yazmamak gerek..Aşık omak ütopik bir olgu mudur mesela!Bence kesinlikle hayır...

eternal sunshine daki hafıza silme tekniğinin gerçekte var olmasını ve bu şekilde bir takım insanları hafızamdan silmeyi,hatta onların da hafızası silmeyi istiyorum..

MaraJade demiş ki:
eternal sunshine daki hafıza silme tekniğinin gerçekte var olmasını ve bu şekilde bir takım insanları hafızamdan silmeyi,hatta onların da hafızası silmeyi istiyorum..

İşte budur!!..Çalmış gibi olmayayım ama benimde yapmak istediğim buydu, hala bu ve hep olacağa benziyor.. :)

Ütopik olup olmaması kişiden kişiye değişir Aybik arkadaşım benim için üff ütopik bi durum en az hafıza silmenin gerçek olması kadar ütopik baayyyyyyyyy

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind ı izledikten sonra ben de bunu düşündüm açıkçası..Mümkün olsaydı ve insanların anlık düşünerek istemediklerine karar verdikleri şeyleri silmek sildirmek ne kadar akıllıca olurdu tartışılır ama inandığım bir gerçek kinci tutum dışındaysanız kötüye dair pek iz barındırmadığınızdır..
Zaten sürekli tekrar ederek sanırım sağlıklı düşünme yetisini kaybedebilirdi insan uzun vadede.İyi anıların istemli yok olmasını dilemek de zor bir tercih..

seymas demiş ki:
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind ı izledikten sonra ben de bunu düşündüm açıkçası..Mümkün olsaydı ve insanların anlık düşünerek istemediklerine karar verdikleri şeyleri silmek sildirmek ne kadar akıllıca olurdu tartışılır ama inandığım bir gerçek kinci tutum dışındaysanız kötüye dair pek iz barındırmadığınızdır..
Zaten sürekli tekrar ederek sanırım sağlıklı düşünme yetisini kaybedebilirdi insan uzun vadede.İyi anıların istemli yok olmasını dilemek de zor bir tercih..
seni o zaman sinema kısmındaki eternal sunshine of the spotless mind konusuna alalım istersen ordan devam ederiz :) çünkü bizim burdaki konumuzdan biraz şaşıcak.şu kadarını söyleyip susuyum filmin vermeye çalıştığı mesaj da bunun sakıncasıydı zaten ama bazen böyle birşeyin var olmasını istiyorum değiştirmiyor bu gerçeği.

MaraJade demiş ki:
seymas demiş ki:
seni o zaman sinema kısmındaki eternal sunshine of the spotless mind konusuna alalım istersen ordan devam ederiz :) çünkü bizim burdaki konumuzdan biraz şaşıcak.şu kadarını söyleyip susuyum filmin vermeye çalıştığı mesaj da bunun sakıncasıydı zaten ama bazen böyle birşeyin var olmasını istiyorum değiştirmiyor bu gerçeği.
Birincisi oraya da yorumlarımı yazmıştım.İkincisi bu konunun şaşmasından en çok rahatsızlık duyan da benim okunup geçilmesi gereken bir katkıydı konunun yorumlarını yapıyorum zaten..Başlığı ne kadar takip ettin bilmiyorum ama emin ol daha saçma kopmalar mevcuttur.Zaten temizlenmiştir bu başlık..
Teşekkürler..

Geri