Elektro Gitar Önerisi(acemiyim, Yeni Başladım)

R

Reantum

Merhaba arkadaşlar. Diğer konum kapatıldığı için yeniden açıyorum. "Başlık" yüzünden kapatılmış ama başlıkta bir şey yoktu.

200-250 TL arası bir bütcem var ve daha yeniyim. Önerebileceğiniz gitar var mı? + Satıcı varsa link alabilirim.

Fazla geniş bir yelpaze. Hepsini kaldıracak bir gitar bu fiyat aralığı ile açıkçası zor. Türlerin bir kısmından feragat etmek durumunda kalabilirsin. Metal ağırlıklı çaldığın için HH, veya metal ile beraber soft tarafları da az çok kurtarmak için HSS dizilimli bir gitar diyeceğim ama yine de bir yerden açık verebilir. Tarz saplantısına fazla girmeyeyim dersen, başlangıç seviyesi için, hani zarar görse bile içinin yanmayacağı, ikinci el, düşük maliyetli LP kopyalarına (Epiphone Special serisi gibi) yönelebilirsin. Washburn, J&D gibi ekonomik marka modelleri de göz önünde bulundurabilirsin.

Tabii ne alırsan al, denemeden, ellerin, gözlerin onaylamadan alma.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Fazla geniş bir yelpaze. Hepsini kaldıracak bir gitar bu fiyat aralığı ile açıkçası zor. Türlerin bir kısmından feragat etmek durumunda kalabilirsin. Metal ağırlıklı çaldığın için HH, veya metal ile beraber soft tarafları da az çok kurtarmak için HSS dizilimli bir gitar diyeceğim ama yine de bir yerden açık verebilir. Tarz saplantısına fazla girmeyeyim dersen, başlangıç seviyesi için, hani zarar görse bile içinin yanmayacağı, ikinci el, düşük maliyetli LP kopyalarına (Epiphone Special serisi gibi) yönelebilirsin. Washburn, J&D gibi ekonomik marka modelleri de göz önünde bulundurabilirsin.

Tabii ne alırsan al, denemeden, ellerin, gözlerin onaylamadan alma.

Hocam cevabın için teşekkür ederim. Cort x-2 var aklımda bilinmedik markalara bakmak istemiyorum. Ve ayrıca bütcemi belirtmiştim acemi ve yeniyim onun için pek fazla para ayıramadım ama ileride hellraiser c1 almayı planlıyorum kesin olarak.

Cort gayet iyi bir başlangıç gitarı. Yazdıklarım da bütçeni aşmaz Bir ihtimal, Epiphone Special LP veya SG'lere 300 350 isteyen çıkar. Ibanez GIO serisine de göz atabilirsin. Onlar da rahat gitarlardır.

Cort gayet iyi bir başlangıç gitarı. Yazdıklarım da bütçeni aşmaz Bir ihtimal, Epiphone Special LP veya SG'lere 300 350 isteyen çıkar. Ibanez GIO serisine de göz atabilirsin. Onlar da rahat gitarlardır.

Anladım hocam, Cort x-2 200 tl ye buldum. Alayım mı? Ama size bir şey demek istiyorum. Bana link atar mısınız? Ben bulamıyorum da.

Anladım hocam, Cort x-2 200 tl ye buldum. Alayım mı? Ama size bir şey demek istiyorum. Bana link atar mısınız? Ben bulamıyorum da.

Dene, seversen al. Hatta imkan varsa bir kuthiere de gösterin gitarı, ayarsızlığı, düzelmeyecek bir hasarı var mı vs.

Görüntülenebilirse şöyle bir arama sonucu linki atayım:

http://www.sahibinden.com/muzik-muz...0&viewType=List&price_max=300&pagingOffset=20

Aceleci de davranma. İkinci el gitar piyasası canlıdır, forumdan da teklifler gelir mutlaka.

Geri