Laney Cub 12 R Aldım Hakkında Bir Soru

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda arda4232 tarafından 15 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Dün laney cub12 r aldım amfi canavar kendi gaini müthiş :) lambaları 10 dk ısınınca inanılmaz oluyor, 1 watt girişinde 3-4 anca açıyorum evi inletiyor burada sorun yok, ancak amfi hakkında internetten celestion 12 driver diyor ancak arkadasından içine baktıgımda laney hh1265 diye bi driver var bu seri farkından olabilirmi kafam çok takıldı teşekkürler :)

2. Eski üretimlerinde celestion bulunuyor olabilir. Çoğu şeyin yenisi, eskiye nazaran daha kötü. O da bir gerçek.

3. Laney, hoparlörlerini en sık değiştiren amfi üreticisidir. Ama dert etme, illaki muadil bir üründür o da.

4. Aldığım dükkan çok güvendiğim bir yer oyüzden merak ettim ve korktumda açıkcası ama teşekkürler :)

5. merhaba ben de bu amfiden satınalmayı düşünüyorum. Fende blues junior III veya avantajlı görünen fiyatıyla Laney Cub 12R. Ürünün artıları/eksiler şeklinde biraz yorum yapabilir misiniz? En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazar mısınız?

6. Bildiğim ve denediğim kadarıyla Laney cub 12'nin fender ile alakası yok. Laney 12 daha çok marshall karakterli bir amfi. Fender tonu almak istiyorsanız cub 10 ya da 8 bakmanızı tavsiye ederim.

aiyiadam bunu beğendi.
  7. laneyin ironheart kabinlerindede hh marka hoparlör var yani fabrikasyon sıkıntı yok.hortlamış gerçi konu olsun bilgi bilgidir.

8. Hayırlı olsun @arda4232 Zaten eski celestion olanlarda rocket 50 yok mu? Bu daha iyidir bence diye düşünüyorum :)

Bu arada yeni başlayanları Bi başlığa tıkıştırıp biz yeni başlıklar açıyoruz biraz ırkçıçık gibi oldu :ROFLMAO::D

9. Ne yenisi, ne ırkçılığı? Üç yıllık konu bu. Arda Cub 12'nin ardından neler neler, sonunda da Fender aldı :D

10. Şu tarih konusunda bi sıkıntı var hortlatıp geliyorlar :D

Bu Sayfayı Paylaş