Kabasakal (Alternatif) - Bursa

gibsonay almanyaya ne zman geliyorsunuz demiş! burda bir iğneleme mi var anlayamadım yoksa tamamen içten sölenmiş bişi mi?
olur oraya da geliriz sen yeterki güzel organizasyonlar yap neden olmasın!
hatta koca almanyada rock fest olmuyor mu hiç? yapalım güzel birşeyler, yoksa da ön ayak ol!
güzel şeyler çıksın ortaya!
ben bir ortaya karışık beklerim artık senden. bu arada başarılarının devamını diliyorum dostum

aaaaa lütfen ama kızlar AŞKIMA(Kadir) msj çekmeyiniz, çeksenizde müziğine yönelik olsun. Diğer tüm amaçlı msj larınızı Koraya gönderebilirsiniz.Böylece amaca uygun bi strateji uygulamış olursunuz.Arkadaşım diye söylemiyorum tanısanız Koray ı kahrolursunuz.Her şeyden önce müziğinden ibaret bi insan değil.Çok yönlü bi çocuktur:)Tüm sanat dallarıyla yaşamı bire bir örtüşür.Üstelikte hümanistir.Ayrıca çok alçakgönüllüdür.Bak Koray bu iyliğimi unutma.Yengene arka çık.Bu Kadir in olmayan açıklarını bana gönder:)

nrvana demiş ki:
aaaaa lütfen ama kızlar AŞKIMA(Kadir) msj çekmeyiniz, çeksenizde müziğine yönelik olsun. Diğer tüm amaçlı msj larınızı Koraya gönderebilirsiniz.Böylece amaca uygun bi strateji uygulamış olursunuz.Arkadaşım diye söylemiyorum tanısanız Koray ı kahrolursunuz.Her şeyden önce müziğinden ibaret bi insan değil.Çok yönlü bi çocuktur:)Tüm sanat dallarıyla yaşamı bire bir örtüşür.Üstelikte hümanistir.Ayrıca çok alçakgönüllüdür.Bak Koray bu iyliğimi unutma.Yengene arka çık.Bu Kadir in olmayan açıklarını bana gönder:)
Allah razı olsun yengecim. valla tanımıyorum ama dünya ahret yengemsin:)
küçük emraha bağladım valla. ben hayatımda kimseyle beraber olmadım abla, size abla diyebilir miyim abla? sizin de mi babanız yok? siz de mi piçsiniz abla? acılarııııııın çocuguyuuum vuuuueeeeeeeeeyy :)
yenge kimsin sen yenge? kadirin olmayan açıkları nedir? kadir çok bomba elemandır valla kimseye yamuk yapmaz o! kızlaaaarrr bana yönelin bakiim bırakın kadiri madiri. kadirde kadirizm varsa korayda da erotizmm var:)
nihahah

ne la bu 2 aydır tatildeyim girmedim foruma kurutmuşunuz a.q
kadir sende hatunlarla msn de konuş yaa ne bu yalakalık biz hayranlarımızı yansıtıomuyuz foruma? :?:
2 aydır ege sahillerinde bronzlaşıorm 1 ayım daha var biraz daha kararırsam zenci olacam a.q
hip-hop a da başlarım artık gitar ı processor ü de satar turntable alırım:)

yeah yeah let's go party :) alayının a.q kahrolsun hip-hop

bekle bursa 1 ay sonra geliorm grup tamamlanıo.ben de sizi özledim ;)

Geri