playlist yardımı,herkes tutulan sarkıları yazsın

Kurban-yalan,yine,sarı çizmeli mehmet aga,aglama degmez hayat
Duman-bu aksam,belki alısman lazım,seni kendime sakladım,haberin yok ölüyorum
Zardanadam-sarısınlar boktur
Özlem tekin-cinayet
Mor ve ötesi-(hiç sevmem,zaaten eskidi ama sizbilirsiniz) cambaz,sevda çiçeği,uyan,yaz yaz yaz
Ogün sanlısoy-pencere,saydım,bende özledim bende
Grup84-ölürüm hasretinle
Şimdilik aklıma gelen bu kadar..Ayrıca bu parcaların cogu bende mevcuttur ;)

Yahu grupları birbirinden ayıran nitelikler nası çaldıkları ve tarzları dışında o tarzdaki repertuarlarıdır! Bence ortak playlist yapma fikri biraz yanlış!

Tüm grupların sürekli coverladığı şarkıları çalmaktansa,biraz yaratıcılıkla herkesin sevebileceği(sevdiği değil) şarkıları seçip değişik bir coverlamayla fark yaratabilirsin!
Herkesin çaldığı beni yak kendini..,bu akşam,seni kendime sakladım,kurban-yalan,sarı çizmeli....vs. gibi şarkıları ısıtıp ısıtıp tekrardan dinleyicinin önüne koymaktır çoğu adını duyuramamış grubun yaptığı...

O(kurban,duman vs..) sarkıların tutulmasının nedeni de dinleyici tarafından sevilmesidir.Hiçbir parca kendi kendine deger kazanmıyor.Bunu da hatırlatırım sana.Millet istiyor ki gruplar da calıyor dimi!!Teşekkürler...

valla bu mantık yıllardır izmir piasasını bitirdi söyliyim artık bar sahipleri bile repertuarlara karışıyo hatta bir barda birden fazla gurup varsa aynı şarkılar tablarını indirdikleri sitelere göre farklılıklarla tekrar tekrar dinleme şansına erişiyosun bence boş verin yaratıcılığınızı kullanın

tekgitar demiş ki:
valla bu mantık yıllardır izmir piasasını bitirdi söyliyim artık bar sahipleri bile repertuarlara karışıyo hatta bir barda birden fazla gurup varsa aynı şarkılar tablarını indirdikleri sitelere göre farklılıklarla tekrar tekrar dinleme şansına erişiyosun bence boş verin yaratıcılığınızı kullanın
bu kadar mı iyi anlatılır bazı duygular...

O playlist çoktan ölmüştür 2006 da açılmış konu. Hem adamlar şu tarz bir playlist istemişler bar grubu için turkce rock alternative playlist sizin attığınız tarz ile tam tersine zıt.
Anladın mı kankam? 🤣

Yine aynı şey. Bugün açılan üyelik, sınır tanımayan laubalilik ve kendini akıllı zannetme hezeyanları.
Troll. Derhal bloklamak lazım @yqwz isimli komedyeni.

neyden bahsediyorsun dostum ?
Şu kankam , canım ,cicim üslubunu bırakmalısın çirkin duruyor. Barrios hocamızın neyden bahsettiği gayet belli 2006 yılında açılmış bir konuyu hortlatıyorsunuz sonrasında forumun kültürü ile ilgili hiç alakası olmayan tarzda şarkılardan konu açıyorsunuz amaç ise kendi spotify hesabınıza bakmamızı sağlamak. Bir mesajınızda kendinizi sanatçı olarak tanıtmışsınız ilginç sanatçılık bu kadar kolaysa bütün hayatımızı boşa heba ediyoruz demektir.

Geri