Solo Music Ankara Hakkında

Gördüğüm kadarı ile bir de demo yeni arayüz var. Şuan aktif olan arayüz eski ama kullanıcı paneli, sipariş ve ödeme sistemi sorunsuz çalışıyor. Gecikme olmadan aynı gün kargoya verdi. Güzel de paketlemiş.

Büyük bir mağazadan hatta yaptıkları reklamlara göre süper güçlü mağaza zincirlerinin birinden büyük bir alışveriş yapmıştım. Kapalı kutu ürün diye teşhir ürününü kaktırdıklarından beri bu tarz müzik marketleri kovalıyorum. Sermaye kazanacağına işini doğru düzgün, dürüst yapan esnaf kazansın.

Sahibi Koray efsane güzel bir adamdır. müzisyendir enstrumandan anlar ve en önemlisi güvenilir bir satıcıdır. Yıllardır alışveriş yaparım hiç üzmedi. tavsiye etmiş herkes lakin yazalım elimiz aşınmaz :D

Ben Diyarbakır'da yaşıyorum ve istediğim gitar parçalarını arayıpta bulamadığım zamanlar, Solo music Ankara'daki Koray abimizden sipariş ediyorum ve Eft ile kaç kez eksik para gönderdiysem yine de ürünü gönderdi, zor zamanlarımızda yanımızda oldu Allah razı olsun çok sağlamdır. Herkese tavsiye ederim.

Birkac gun once ben de Istanbul'dan iki adet aski pin'i siparisi verdim. Hizli ve sorunsuz bir sekilde gonderim yapildi. Herseyden memnun kaldim. Solo Music'e ve Koray Bey'e tesekkur ediyorum.

Forumda Solo Music'i ilk kesfedenlerden biri de bendim saniyorum, 12-13 sene önce sans eseri bulup girmistim dükkana. Allparts'in Ankara subesi gibi, en olmadik parcalari yurtdisi fiyatina bulunca epey sevinmistim.

Cok iyi bir insan Koray abi, son derece dürüst bir dükkan sahibi kendisi. Eli tornavida tutan müzisyenlerin tek adresi gercekten de. Herkese tavsiye...

Benim de pek çok kez alışverişim oldu buradan. Alışverişlerimin hepsi sorunsuzdu. Ben çok memnunum. Umarım bu tarz güzel mağazalar ülkemizde çoğalır...

herkes memnun da bir tek bana mı kazık attı bu ''solo müzik'' acaba..
Alışveriş yapacaklara uyarım olsun, başıma geleni kısaca paylaşmak istiyorum.. Kasıt olduğunu bilmesem inanın 30-40 tl için bu kadar yazmam ..
gitarım için Üst eşik ( nut ) lazım oldu, İnternetten araştırdım baktımki solomüzikte var , hem uygun fiyatlı hemde açıklamasında GRAFIT yazıyor..
Ben de Grafit materyalli bir üst eşik arıyordum ama yinede sorayım dedim..
sitede yer alan iletişim bilgilerinden bir tel numarasına whatsabb dan yazdım, Bu ürün gerçekten GRAFIT midir ??
İlgili kişi önce ''' PLASTIK GORUNUMLU GRAFIT , AMA GRAFIT DEĞİL GİBİ AMA GRAFİT VS VS.. Saçmaladı..
Sonra dedim ki ''' HOCAM GRAFİT Mİ DEĞİL Mİ ????'''
CEVAP ; EVET GRAFIT. ..
ve sipariş verdim. gelen ürün bildiğin plastik, hatta arka tarafından içi de boş..
şimdi bu arkadaş gerçekten grafitin ne oldugunu bilmiyormudur, yoksa,,, salla yaaa nasılsa grafitin ne oldugunu bilmez diye mi düşünmüştür..
nasılsa yuttururum diye mi düşündü acaba..
Durum bu arkadaşlar, göz göre göre adam kandırdı beni. :))
bilginiz olsun..

Ucuz markalar için garanti veremem ama grafit eşikler tamamen grafit olmaz. Grafit inanılmaz kırılgan bir malzeme. Tamamen grafit olsalar büyük ihtimalle ilk teli takmaya çalıştığın anda yeni eşik araman gerekirdi. Kayganlığı sağlamak için malzeme içerisine katılır. Aynı şekilde Graphtech'in black tusq'ları da PTFE(Politetrafloretilen), yani halk arasındaki ismiyle Teflon içerir.

Plastikler her zaman düşük teknolojili materyaller değiller, hatta çok daha fazla özellik ihtiyacını karşılamak için çok yüksek teknolojiye sahip olduklarını söyleyebilirim.

Ucuz markalar için garanti veremem ama grafit eşikler tamamen grafit olmaz. Grafit inanılmaz kırılgan bir malzeme. Tamamen grafit olsalar büyük ihtimalle ilk teli takmaya çalıştığın anda yeni eşik araman gerekirdi. Kayganlığı sağlamak için malzeme içerisine katılır. Aynı şekilde Graphtech'in black tusq'ları da PTFE(Politetrafloretilen), yani halk arasındaki ismiyle Teflon içerir.

Plastikler her zaman düşük teknolojili materyaller değiller, hatta çok daha fazla özellik ihtiyacını karşılamak için çok yüksek teknolojiye sahip olduklarını söyleyebilirim.

teşekürler hocam verdiğiniz bilgiler için..
karar vermedim daha ama belki yurt dışından kemik spariş edeceğim. Belki solo müzikten gelenleri kullanacağım..

Saf grafit bir urun aradigimda birisine "Bu urun grafit midir diye sordugumda, plastikli gorunumlu grafit ama grafit degil cevabi alirsam (Nasil yani grafit mi degil mi? diye ikinci kez sormak tuhaf olur) ya urunu almam yada bildigim baska urunu alirim.Siz kendiniz kasinmissiniz.Ve uslubunuz gercekten burda anlattiginiz gibi gerceklestiyse ben urun sahibi olsam size hicbirsey satmam, cunku bana gore sorunlu musteri diye tabir edilen bir profildesiniz.

Saf grafit bir urun aradigimda birisine "Bu urun grafit midir diye sordugumda, plastikli gorunumlu grafit ama grafit degil cevabi alirsam (Nasil yani grafit mi degil mi? diye ikinci kez sormak tuhaf olur) ya urunu almam yada bildigim baska urunu alirim.Siz kendiniz kasinmissiniz.Ve uslubunuz gercekten burda anlattiginiz gibi gerceklestiyse ben urun sahibi olsam size hicbirsey satmam, cunku bana gore sorunlu musteri diye tabir edilen bir profildesiniz.

esnaflık böyle Bi şey ona satmam buna satmam dersen aç kalırsın.

Ibanez gibi kendine has köprü üreten markaların özel ürünlerini değil de (edge köprüler, zero point sistem parçaları, cosmo black donanımlar) daha çok Gotoh, Schaller, Wilkinson gibi genel donanımları bulundurur. İnternetten değil de yerine gidip birçok kez alışveriş yaptım. Güvenilirdir. Arkadaş gibi davranır Koray abi

Geri