SUS(pop-rock)-İzmir

1998 yılında Alp Kayacık,Burak Atlı,Eray Candan ve İlker Kırça tarafından kuruldu.Birçok eleman değişikliğinden sonra,grup kadrosu son halini aldı.
Grup önceki kadrosuyla Narlıdere çiçek festivali,Deü bahar şenlikleri gibi organizasyonlarda sahne aldı.

daha önce sahne aldığımız barlar:OPUS bar,Punta(ex.etap) bar(alsancak),Guardian Bar(Bornova),GLOBES bar(çeşme-merkez),Mavi Bar(alsancak)

Grubumuzun tarzına genel pop-rock,80 ve 90'!ar etkili oluyor.Genellikle etkilendiğimiz isimler:ray charles,stevie wonder,joe cocker,elvis presley,pink floyd,deep purple,guns N' roses,bon jovi,tom jones,santana...yerli olarak ise genellikle mor ve ötesi,mfö,teoman,laço tayfa,kargo takip ettiğimiz gruplar arasında önde geliyor.

Alp KAYACIK :gitar & geri vokal
Eray CANDAN:davul
Çağlar VAROL:vokal & gitar
Kemal SÜRAL :bas gitar

www.entropi.garaj.org

henüz dinlemeye gelemedim, kesin gelicem. bi kere eraycım seni bi sahnede seyretmessem gözlerim açık gider. :D bakalım nasıl çalıyosun(uz). yolunuz açık olsun...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler

arkadaşlar kusura bakmayın,buraya çok detaylı bir şey yazamadık henüz.sitemiz: www.entropi.garaj.org.
genellikle alternatif rock yapıyoruz,bunun yanında elektronik altyapılı,funk,pop şarkılara da yer vermeye çalışıyoruz.çok farklı tarzlarda şarkılarımız var.
her çarşamba opusta sahne almaktayız.herkesi bekleriz.
ilginize teşekkürler şimdiden.

drums@rakkas

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar her çarşamba günü alsancak opus bar da sahne almaktayız.herkesi programımıza beklemekteyiz.giriş 5 ytl bir efes pilsen dahil.

ayrıca 24 mart cuma akşamı saat:21.00 de OPUS barda bülent ortaçgil,erkan oğur konseri vardır.ona da herkesi bekleriz.

rakkas grubuna başarılar
bizleri opus da gelip dinledikleri icin cok tsk!
her zaman beklioruz , ee bizde gelicez tabii:)

herkese ii çalışmalar

özcan (DENGE)

vaktimiz olsa her perşembe gelecez,valla mest olduk,artık yeni gitarında geldi özcancım,o güzel sololarını yeni enstrumanından dinleyecez işallah.çok teşekkür ediyoruz denge grubu.

punch ın eski kullandığı isim değilmi bu?(rakkas)

onlarmısınız diye soracaktım ama değilmişsiniz,repertuara baktım garajdan..
neyse başarılar

Bu forumda eskiden çalıştığım 3 ismi görüyorum :) Çalışmaktan en çok zevk aldığım gitarist Özcan (Denge), gördüğüm en hırslı ve kendini çok kısa bir zamanda çok fazla geliştiren davulcu Eray (Rakkas) ve tanıdığım en güleryüzlü gitarist Alp (Rakkas). Hepinize başarılar arkadaşlar. İzmir'de müzik yapılmıyor diye yakınanlara ders verin bakalım :)

selamlar rol grubu,valla rakkas adı altında punch bi aralar demo yapacakmış sanırım,ama tam bi bilgim yok.ancak bizde yeni öğrenmiş bulunuyoruz böyle bir olayı.başarı dilekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.sertan'ı tanıyorum grubunuzdan,size de başarılar dilemekteyiz rakkas olarak.

ulaş kardeşim çok sağol valla,ama ya bi gün bizim programa da bekliyoruz.düet falan yaparız heheheh.güzel ekşın olur valla.çok teşekkür ediyor,illegal ve sana başarılar diliyoruz.

RaKKaS OPUS BAR programlarına bir süreliğine ara vermiş bulunmaktadır.bizi izlemeye gelen herkese teşekkür ediyoruz.

ayrıca,vokalistimiz emre dönmez de aramızdan ayrılmış bulunmaktadır.

ulaşçım rakkas'ta eskiden "çalışmış kadar olduğun" bir kişiyi daha görme ihtimalin yüksek desem :D

"anlaar mısııın benii ve bendekiii seni... "

Geri