Tanju Aşanel

• Konuyu açan morvedelisi
  • Başlangıç tarihi
M

morvedelisi

1996 yılında Ada Müzik etiketiyle Yolculuk adında bir albüm çıkarmıştır Tanju Aşanel..

10 şarkı bulunan albümdeki tün söz ve müzik'ler kendisine aittir..

Akustik,Elektro Gitar ve Klavye'yeleri Serdar Öztop,Perdeli,Perdesiz Bass'ları Mehmet Tez çalmış Back Vokal'leri Kutsal ve Türkay Türkmen üstlenmiştir..

2003 yılında Kolpa adıyla Shaft Bar'da konser vermiştir..

66888_2.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
1998 yılında Ada Müzik'ten çıkan 14 Topluluğun biraraya geldiğiSular Yükseliyor adındaki toplama albümde Al Alabilirsen adındaki şarkısıyla katılmıştır..

bir kaçyıl öncesine kadar sıcak güney gecelerinin rock müzik ihtiyacını karşılayan bir iş yapıyordu... bölgedeki bar ve cafelerde çıkacak gruplar için istanbul'la köprü kurmakaydı...

müziği de bırakmadı o arada... iki albümlük malzeme daha çıkartmış ve uygun bir zamanı beklemektedir...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
çok teşekkürler bilgiler için..

merakla bekliyoruz yeni albümü..

kendisi balıkesirli sadece bunu biliyorum yıllar önce albümünü dinlemiştim ama nafile.hatırlamıyorum...

sular yükseliyor albümünde bir şarkısı vardı. onu dinleyince albümünü almıştım. şarkı sözlerini çok beğenmiştim ama müziğini o kadar da beğenmemiştim.uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyordu ama albümünün yakında çıkacağını duydum. umarım beklediğim gibi bir albüm çıkar

Geri