çelişki

S

sheriffb

çelişki grubunun temelleri 10 sene öncesine dayanıo ilkokul 1 den beri arkadaş olan Mert ve Serhad grubun kurucu uyelerı. grup 10 sene ıcınde baya değişikliklere ugradı haliyle...Bu sene işi biraz ciddiye alıp gruba 2 tane yeni isim alındı Eray ve Ozan ve grup son haliyle kendi besteleri olan HAYAL i çsm de kaydettiler...Grup bugune kadar çeşitli liselerde yaz şenliklerine çıktılar çeşitli bvarlarda tek gecelik performans sergilediler aşagı linkten Hayali indirip dinleyebilirsiniz

Çelişki-Hayal http://rapidshare.de/files/15194282/_eli_ki_Hayal_.mp3.html

Yorumlarınız 4 gözle beklioruz saygılarrr...

Ben beğendim bence güzel olmuş.Müzikte bi kalıp olmamalı bence. İnsanlar içlerinden geldiği gibi müzik yapmalı bu grubu takdir ettim.Umarım başarılı olurlar şarkı güzel çünkü...

bu şarkıda herkes kendinden bişeler bulacak...belkide gecelerce beklediğimiz ve özlediğimiz insanları bu şarkıyla hatırlıycaz...bu şarkıyı dinleyen herkes eminim benim gibi düşünecek...umarım bu grubu daha yakından tanıma fırsatımız olur ve en yakın zamanda diğer şarkılarıylada buluşuruz..

açıkçası çok başarılı olmuş... gayet güzel bi şarkı kesinlikle dinlenmeli... umarım yeni çalışmalarla dinleme imkanı buluruz...

açıkçası ben bu kadar güzel bi şarkı olacagını sanmıyodum ama bayaa yanıldıgımı anladım,saka bı yana,bence bu grup amatörler arasında degıl profesyoneller arasında yerını almakta gec bıle kalmıs..sacma sapan sözlerden we anlamsız gürültülerden sıkıldıysan, sarkıyı indir we dinle,bana hak wereceksın...

ceronimo demiş ki:
açıkçası ben bu kadar güzel bi şarkı olacagını sanmıyodum ama bayaa yanıldıgımı anladım,saka bı yana,bence bu grup amatörler arasında degıl profesyoneller arasında yerını almakta gec bıle kalmıs..sacma sapan sözlerden we anlamsız gürültülerden sıkıldıysan, sarkıyı indir we dinle,bana hak wereceksın...
Arkadaşlar albüm yapar yapmaz profesyonel kategorisine girerler merak etme.
O zamana kadar sen istesen de istemesen de bizler gibi amatörler arasında takılacaklar burada :) .

Geri