Tatlı Sever Insanlar

Beyler o değilde şimdi bir bhu tavuk göğsü üstüne dondurma olsaydı ne giderdi kaça kadar acık Bhu? Ben de üç haneliyim bu arada :(

Özsüt'teki cheesecake'lerin tarifini 8-10 ay önce değiştirdiler.
Şu an Chicago usülü olarak bir tek Sakızlı Cheesecake kaldı. :(
(Saygımız var, büyük harf o yüzden .)

Başlığı "TATİL sever" insanlar olarak algılayıp mesajları okuyunca, ne diyo la bunlar (?) diye bi ince şoka girdim. Sonra tatlı olduğunu gördüm. Neyse...evet kemalpaşa falan güzeldir.

Va arkadaş forumda nasıl bir başlık açılmış da yürümüş. Fitnessçı Purgatory gelip hepimizi taşla sopayla kovalayacak şimdi :D

Tatlı öyle çok dayanamadığım birşey değil ama bir şöbiyet var ki irade falan tanımaz. Karaköy tarafına yolu düşenlere tavsiyem kat otoparkının altındaki Köşkeroğlu. Bağımlılık yapar diyorum bak uyarmadı demeyin :D

@hackeiommi reyiz çok kısa sürede çok fazla kilo vermişsin. Aman diyeyim vücudun direnci kırılmasın, sağlığa dikkat.

şimdi aklıma geldi.sıcak çikolata sevenlerin yolu istiklal caddesinde ara kafeye düşsün mutlaka ve oradaki meksika usülü sıcak çikolatayı içsin.

3 beyazı kestim diyorsun. :) Yahu ben de yemiyorum bunları, kola da zero içerim amma ve lakinde bende eksik olan hareket demek ki. Vakit buldukça oyun havası açıp döneyim evde madem. :)

Ben üç beyazın özellikle şeker ayağını kestim. Yoksa arada hala pizza bile yerim, yemeğimde tuz da kullanırım. Gerçi baharat ile yemek daha güzel oluyor sanki :) Kola'nın da öyle Lightı Zerosu yokmuş, tamamen bırakınca ortaya çıktı.

Va arkadaş forumda nasıl bir başlık açılmış da yürümüş. Fitnessçı Purgatory gelip hepimizi taşla sopayla kovalayacak şimdi :D

Tatlı öyle çok dayanamadığım birşey değil ama bir şöbiyet var ki irade falan tanımaz. Karaköy tarafına yolu düşenlere tavsiyem kat otoparkının altındaki Köşkeroğlu. Bağımlılık yapar diyorum bak uyarmadı demeyin :D

@hackeiommi reyiz çok kısa sürede çok fazla kilo vermişsin. Aman diyeyim vücudun direnci kırılmasın, sağlığa dikkat.

Özel hiç bir hareket yapmıyorum, özel bir diyet te uygulamıyorum. Evet bazen endişe vericidir bu tür olaylar ama, benim yaptığım tek şey şekerden ve margarinden vazgeçmek oldu pratikte. Kışın C vitaminini çekip bu yılın yeni üretim veya mutasyon grip virüsüne de alıştık mı atlatırız kışı. Kıştan gerisinde zaten sağlamız :)

Yeni Setup'ım. Öncelikle BHU 'yı fazla dijital bluyorum. Bu yüzden her şey custom,
setup.jpg
handmade, analog. Görüldüğü üzere keşkül ve şöbiyete send return bağlantısı ile, tüm diğer tatlıları bağladım. Ama supangle zincirin başında mı sonunda mı olmalı emin değilim. Aşureyi en sonda kullandım, böylece tüm sistemin dip gürültüsünü birden öyle işte.

Geri