Nükleer Başlıklı Kız

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda erd tarafından 12 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. erd

erd

236
    0
    305
    NüKleeR BaşLıKlı KıZ

BiLLuR : Vokal
    Toygan : Elektro Gitar
    Berkay : Bas Gitar, Back vokal
    Özgür : Davul

Nükleer Başlıklı Kız, 2005 yılının sonbahar aylarında Özgür, Berkay ve Erdem'in tanışmasıyla ilk şekillerini almaya başladı ve hemen ardından Billur ve Toygan'ın da eklenmesiyle 30 Kasım 2005'te kurulmuş oldu.Cover çalışmalarına başlayan grup önce repertuarını genişletti.
    Fakat asıl amacı beste yapmak olan grup üyeleri şimdi cover ve beste çalışmalarını bir arada yürütüyor ve en yakın zamanda hem cover hemde besteleriyle konserler vermeye başlayacak.Grubun tarzı her ne kadar alternatif olsa da bu kadarla sınırlanamaz.Nu-metalden de etkilenen grup, taviz vermeyen, belirli çizgileri olan müzikler yapmanın peşinde...

Çaldığımız Gruplardan bir kaç örnek;

-Guano Apes
    -Anouk
    -Metallica
    -Korn
    -Muse
    -Skunk Anansie
    -Weezer
    -Soulfly
    -PJ Harvey
    -Cure
    -Lacuna Coil
    -Red Hot Chilli Pappers

2. Merhaba arkadaşlar, forumumuzu açtik hayırlısıyla...

Yakın gelecekteki ashne performanslarımızdan sonra muhtelif yorum, eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz..

Hürmetler..

3. erd

erd

236
    0
    305
    Konserlerimiz tamamen kesinleştiğinde burdan herkesin haberi olur, hepimize hayırlı olsun efem :) çok yakında bi çok yerde karşınızda olmak üzere...saygılar

4. taa ne zaman yapardık bu hoş espiriyi,grubunuz hayırlı olsun.bu arada logoyu çok ama çok beğendim.sırf logonuz nedeniyle size iyi bi grup demek geldi içimden (henüz izlemedim,kaydınızı dinlemedim) . İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.

5. erd

erd

236
    0
    305
    Çok sağol umarım bizi sahnede dinledikten sonra da "iyi grup" düşüncen devam eder, konserlerden sonra da bekliyoruz eleştirilerinizi efenim

6. Mükemmel isim, ayrıca logo da mükemmel olmuş! Başarılar :)

7. başarılar erdemcimm :metalhead

8. erd

erd

236
    0
    305
    Sağol Berkay size de başarılar diliycem ama zaten öylesiniz :wink: temennilerin için çok teşekkürler...

9. erd

erd

236
    0
    305
    Aman da kimler başarı dilermiş çok sağol alpago canımsın :D :metal

10. arkadaşlar grubun ismi ve logosu kimlere aitse tebrik ediyorum şahane, birgün umarım tanışırız...

11. İsim mükemmel hakikaten. kesin Billur'un başının altından çıkmıştır :D
    Ama derim ki kendisinin sesi dinlemeye değer. yakın tarihte konser olur umarım.O zaman bana hak verilir :)

başarılarrr

12. Eheehehe...
    Sesi de Billur gibi diyorsun yani @Drumscat... :lol:
    Ben de isim ve logoyu çok beğendim, umarım yolunuz açık olur... (İsim ve logoyu birkez daa çok beğendim hatta... :) ) (Hele logo aşmış :D )
    Kimyacılar sizi... 8O 8)

13. "İsminizi çok beğendim" diyecektim ki bu zaten söylenmiş :)

Bize de başarılar dilemek kaldı.

Başarılar

14. cenk ve erdem esprisi degil miydi bu nükleer başlikli kiz? neyse basarilar...

15. basarılar erdem konserleri bekliyoruz :wink:

16. cidden isim cok iyi ama logo hakkaten süper olmus cok ama cok begendim

basarılar

17. erd

erd

236
    0
    305
    Efenim isim ve logoya göstermiş olduğunuz ilgi alaka için çok teşekkür ederiz..Hangar 64 grubunun efsanevi davulcusu inşaatçı arkadaşımıza ve de Durumscat Bektaşa çok teşekkür ama isim billurun başının altından çıkmadı ama sesi billur gibidir o doğru :lol:
    Armancım konserleri bekleyiniz zira çok yakında biçok yerde bizi izleyebileceksiniz haberleri bekleyin (dıdıddııııınn) :D

Umarım herkes isim ve logodan sonra müziğimizi de çok beğenecek. Hepiniz sağolun...

18. Armancım konserleri bekleyiniz zira çok yakında biçok yerde bizi izleyebileceksiniz haberleri bekleyin (dıdıddııııınn) :D
    abi valla bir kac duyumda aldım konserler için ama tam kesin deil galiba eywallah kolay gelsin :wink:

19. Var var konserleri yakın zamanda :) Özgür'ün başının altından çıkmıştır esas o logo :) Soulfly olayını da merak ettim bir kız vokalden dinlemesi hoş olacaktır.
    Başarılarrrrrrrrrrrrrrr kocaman kocaman...

20. İsim ii olmush .. 45 , 96 , 72 , 69 şeklnde isim koymadığınıza sevindim :twisted:

Bu Sayfayı Paylaş