Nükleer Başlıklı Kız

NüKleeR BaşLıKlı KıZ

BiLLuR : Vokal
Toygan : Elektro Gitar
Berkay : Bas Gitar, Back vokal
Özgür : Davul

Nükleer Başlıklı Kız, 2005 yılının sonbahar aylarında Özgür, Berkay ve Erdem'in tanışmasıyla ilk şekillerini almaya başladı ve hemen ardından Billur ve Toygan'ın da eklenmesiyle 30 Kasım 2005'te kurulmuş oldu.Cover çalışmalarına başlayan grup önce repertuarını genişletti.
Fakat asıl amacı beste yapmak olan grup üyeleri şimdi cover ve beste çalışmalarını bir arada yürütüyor ve en yakın zamanda hem cover hemde besteleriyle konserler vermeye başlayacak.Grubun tarzı her ne kadar alternatif olsa da bu kadarla sınırlanamaz.Nu-metalden de etkilenen grup, taviz vermeyen, belirli çizgileri olan müzikler yapmanın peşinde...

Çaldığımız Gruplardan bir kaç örnek;

-Guano Apes
-Anouk
-Metallica
-Korn
-Muse
-Skunk Anansie
-Weezer
-Soulfly
-PJ Harvey
-Cure
-Lacuna Coil
-Red Hot Chilli Pappers

nbk.jpg

Merhaba arkadaşlar, forumumuzu açtik hayırlısıyla...

Yakın gelecekteki ashne performanslarımızdan sonra muhtelif yorum, eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz..

Hürmetler..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Konserlerimiz tamamen kesinleştiğinde burdan herkesin haberi olur, hepimize hayırlı olsun efem :) çok yakında bi çok yerde karşınızda olmak üzere...saygılar

taa ne zaman yapardık bu hoş espiriyi,grubunuz hayırlı olsun.bu arada logoyu çok ama çok beğendim.sırf logonuz nedeniyle size iyi bi grup demek geldi içimden (henüz izlemedim,kaydınızı dinlemedim) . İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tuncdogukan demiş ki:
taa ne zaman yapardık bu hoş espiriyi,grubunuz hayırlı olsun.bu arada logoyu çok ama çok beğendim.sırf logonuz nedeniyle size iyi bi grup demek geldi içimden (henüz izlemedim,kaydınızı dinlemedim) . İyi çalışmalar ve başarılar dilerim.

Çok sağol umarım bizi sahnede dinledikten sonra da "iyi grup" düşüncen devam eder, konserlerden sonra da bekliyoruz eleştirilerinizi efenim

İsim mükemmel hakikaten. kesin Billur'un başının altından çıkmıştır :D
Ama derim ki kendisinin sesi dinlemeye değer. yakın tarihte konser olur umarım.O zaman bana hak verilir :)

başarılarrr

drumscat demiş ki:
İsim mükemmel hakikaten. kesin Billur'un başının altından çıkmıştır :D
Ama derim ki kendisinin sesi dinlemeye değer. yakın tarihte konser olur umarım.O zaman bana hak verilir :)

başarılarrr
Eheehehe...
Sesi de Billur gibi diyorsun yani @Drumscat... :LOL:
Ben de isim ve logoyu çok beğendim, umarım yolunuz açık olur... (İsim ve logoyu birkez daa çok beğendim hatta... :) ) (Hele logo aşmış :D )
Kimyacılar sizi... 8O 8)

Efenim isim ve logoya göstermiş olduğunuz ilgi alaka için çok teşekkür ederiz..Hangar 64 grubunun efsanevi davulcusu inşaatçı arkadaşımıza ve de Durumscat Bektaşa çok teşekkür ama isim billurun başının altından çıkmadı ama sesi billur gibidir o doğru :LOL:
Armancım konserleri bekleyiniz zira çok yakında biçok yerde bizi izleyebileceksiniz haberleri bekleyin (dıdıddııııınn) :D

Umarım herkes isim ve logodan sonra müziğimizi de çok beğenecek. Hepiniz sağolun...

Armancım konserleri bekleyiniz zira çok yakında biçok yerde bizi izleyebileceksiniz haberleri bekleyin (dıdıddııııınn) :D
abi valla bir kac duyumda aldım konserler için ama tam kesin deil galiba eywallah kolay gelsin ;)

Var var konserleri yakın zamanda :) Özgür'ün başının altından çıkmıştır esas o logo :) Soulfly olayını da merak ettim bir kız vokalden dinlemesi hoş olacaktır.
Başarılarrrrrrrrrrrrrrr kocaman kocaman...