Nükleer Başlıklı Kız

arkadaşlar şarkınızı bende beğendim logolar falanda kıyak olmuş ellerinize sağlık umarım aynı platformda sahne alabılıriz başka şarkınız vardır elbet onlarıda buradan yayınlarsanız dınlemek ısterız hoşçakalın

Zannımca çalışmalar devam ediyor, yeni besteler de geldikçe sizlerin beğenilerine sunulmaya devam edecektir.....

çooook beğendim ben vokali...:)sitenizde dinleyebildiimiz çalışmanızda harika...:)daha fazlasını duymak isterim...başarılarınızın devamını dilerimmm:)

Arkadaşlar vallaha kimseye söylemedim amatör gruplardan ama süpersiniz diyorum artık...

Başta önyargıyla yaklaşmıştım ama dinleyince gerçekten solistin sesinin kendisine özgü olması hoş, gitarlar zaten sağlam bateriye ne diyim anlamam etmem hiç bir ritimde bozukluk yok ama çift kros mu yapıyor ne:)

Başarılarınızın devamı dileğiyle iyi çalışmalar arkadaşlar...

(Web sitesi ve karakterlerde harika)

arkadaşlar hepinize desteğiniz ve beğenileriniz için çooook teşekkür ederiz :) .. umarım hızlı bi şekilde sezona giriş yapıp, bomba gibi konserlerde görüşürüz...çok özledim artık valla dayanamıyorum :( ... herkese bolcana sevgiler & saygılar ....

Selamlar,

Samsunlardan takipçinizim :) Sağlam çalıyorsunuz,Zor güzel parça;vokal hoş,müzik hoş her bir şey hoş.

Bir de Guano Apes,Pj Harvey gibi isimlerin listenizde olması daha da çok ilgimi çekti açıkçası :)

Başarılarınızın devamını diler,sizi takip etmeye devam edeceğimi söylerim.Saygılar,sevgiler :)

logo müthiş.isim müthiş,sese hiçbişey demiyorum zaten aşmış ablam olayı,şarkı manyak olmuş çok çok iyisiniz yani başarılarınızın devamını dilerim :roll: öperim bi de

hepinize çok teşekkürler.tatilin bitmesine az bir zaman kaldı,kazasız belasız dönebilirsek yeni sezonun bizim için çok yorucu ama bi okadarda keyifli geçiceğini düşünüyorum.yaz boyunca hepimiz bir şeyler biriktirdik boş durmadık.dönüşte studyoya kapanıp hem geçen zamanın acısını hemde yeni bestelerin gazı fazlasıyla çıkarıcaz.gerçi 2 ayda ister istemez biraz soğumuş oluruz ama,gerek ankaranın kavurucu sıcağı gerekse N.B.K kendi içindeki kardeşilk bağı buzları çok kısa sürede çözer,pasımızı söker atar.sevgili davulcumuz(kardeşimiz)"ÖZGÜR"şu sıralar almanya sokkalarında manitasıyla(Müge:)fink ata dursun,bize çikolata getirmezse yeni sezon biraz enerji sıkıntısı çekebiliriz.şaka bi yana zaten tipide benziyor biraz almana hiç yabancılık çekmiyordur oralarda........
kısa bir süre sonra yeni bestelerle,repertuardaki bir kaç değişiklikle ve tatil sonu dinlenmiş bünyelerle kaldığımız yerden aynen devam...
bizi destekleyen zamanını ayırıp foruma görüşlerini üşenmeden yazan herkeze sonsuz teşekkürler........

yakında görüşmek üzere!...........

ps:ÖZGÜR,BİLLUR,TOYGAN artık N.B.Knın bas gitarında BİLL COSBİE.var acayip yandım kapkara oldum :)

arkadaslar sarkınızı ben de çok sevdim ama riffi default-deny'ın neredeyse aynısı.. daha önce konuşması geçti mi bilmiyorum aslında ama sadece söylemek istedim..

ama grup olarak çok iyisiniz hatta exilia-baby doll çalın bile demek istiyorum(=

çok çok başarılar

Das ist wunderbar!

merhaba arkadaşlar, 1 aydır almanyadaydım, kimselerden hiçmi miç haber alamadım. daha bu sabah indim istanbula, yorgundum ama yazdıklarınızı yorumlarınızı okuyunca bütün enerjim geri geldi!

cuma günü ankarada NSS için çekimimiz var. yani tez vakitte bizi dream TV de izleyebileceksiniz umarım!

öptüm hepinizi!

NBK Geri Döndü!

arkadaşlar NSS için Dream Tv nin yaptığı çekimi, 22 ağustos salı gününden 29 ağustos salı günene kadar 1 hafta boyunca 2-3 kez izleyebilirsiniz..fakat kesin günleri bizde bilmiyoruz...hafta içi 11:00 ve 20:45 olmak üzere günde 2 kere yayınlanan bi program olduğu için takip etmek isterseniz zaten mutlaka karşılaşırsınız o saatlerde :) ... bu arada, yorum yazan ve destekleyen herkese çok çok teşekkürler :) ... görüşmek üzere .. hepinize sevgiler & saygılar ..

N.B.K :twisted:

Selam ben İzmir'li grup A'due Carmen'in basçısı Can. Bunu niye söyledim tabi şey, bizde nss'a şarkımızı yollamak için son hazırlıkları yapan bir grubuz ve "lan du bakiim bi şöle bi kim var, kim yok, kim naapar kim naapamaz" şeklinde listeyi gezerken rastladım şarkınıza ve dolayısıyla gruba. Açıkçası o koca 500 şarkılık listede açıp açıp sürekli dinlediim 3 şarkıdan biri sizinki ve tabi aslında bilmiorum belki haksızlık etmek istemem ama dinlenebilecek üç şarkıdan birisi. Fazla uzatmak istemiyorum ama inanın, sizin gibi amatör bir müzisyen ve bir rakip :p olarak(yani normalde çekemeyip "hıh, pöh nbk da nemiş" demem gerekirken) şarkınızı çok fazla beğendim ve dediğim gibi artık yolda belde şarkıyı söylüyorum arkadaşlara tavsiye ediyorum (Allah'ım ben n'apıyorum yapmamalıyım aslında :p).Şarkı müthiş. İşte grup ismi, grafik tasarım, ve vokalin doğa üstülüğü konularıan hiç girmiyorum gözlemlediğim kadar milyarlarca defa dile getirilmiş( ha az bile getirilmiş. ayrı!) ner neyse umarım biz de şarkımızı yetiştiririz ve siz de bizi dinleme fırsatı bulursunuz. Yarışmadaki diğer favorilerim de Dengesiz Herifler ve Suelen'dır. Hatta şöle bi dörtlü konser hayallerim bilem var doğrusu. Uzun lafın kısası çok başarılısınız arkadaşlar, izmir de müzisyen bir hayranınız var haberiniz ola... saygılar.

jackthepompking demiş ki:
Selam ben İzmir'li grup A'due Carmen'in basçısı Can. Bunu niye söyledim tabi şey, bizde nss'a şarkımızı yollamak için son hazırlıkları yapan bir grubuz ve "lan du bakiim bi şöle bi kim var, kim yok, kim naapar kim naapamaz" şeklinde listeyi gezerken rastladım şarkınıza ve dolayısıyla gruba. Açıkçası o koca 500 şarkılık listede açıp açıp sürekli dinlediim 3 şarkıdan biri sizinki ve tabi aslında bilmiorum belki haksızlık etmek istemem ama dinlenebilecek üç şarkıdan birisi. Fazla uzatmak istemiyorum ama inanın, sizin gibi amatör bir müzisyen ve bir rakip :p olarak(yani normalde çekemeyip "hıh, pöh nbk da nemiş" demem gerekirken) şarkınızı çok fazla beğendim ve dediğim gibi artık yolda belde şarkıyı söylüyorum arkadaşlara tavsiye ediyorum (Allah'ım ben n'apıyorum yapmamalıyım aslında :p).Şarkı müthiş. İşte grup ismi, grafik tasarım, ve vokalin doğa üstülüğü konularıan hiç girmiyorum gözlemlediğim kadar milyarlarca defa dile getirilmiş( ha az bile getirilmiş. ayrı!) ner neyse umarım biz de şarkımızı yetiştiririz ve siz de bizi dinleme fırsatı bulursunuz. Yarışmadaki diğer favorilerim de Dengesiz Herifler ve Suelen'dır. Hatta şöle bi dörtlü konser hayallerim bilem var doğrusu. Uzun lafın kısası çok başarılısınız arkadaşlar, izmir de müzisyen bir hayranınız var haberiniz ola... saygılar.

vokalin doğa üstülüğümü? :oops: :oops: , milyarlarca kez dile getirilmiş olması az bile mi? :oops: :oops: ... çok teşekkür ederim kendi adıma.. yani ne desem bilmiyorum bu iltifatlar beni gerçekten utandırdı..grup adına da şarkımızı beğendiğin ve böyle güzel şeyler söylediğin için çok çok teşekkür ederim .. nss'de size de bolca başarılar dilerim...en kısa zamanda sizi dinlemek dileğiyle :) ... hepinize sevgiler & saygılar arkadaşlar ...

N.B.K :twisted:

slm arkadaşlar.yarışmadaki parçanızı dinledim,gayet iiydi ama canlı performansınız için aynı şeyi söleyemicem.canlı performansta güzel olan tek şey solistin sesiydi.başarılar :)

Geri