Nükleer Başlıklı Kız

Yok logo benim değil Berkayın eseri..
Site hazır olunca o benim eserim olucak :)

Tüm yorumlar için teşekkürler...

NBK dan hepinize hürmetler, sevgiler, saygılar vs..

selam arkadaşlar...ilk önce logo olayını halledelim:)...logomuz bizim bas gitarcımız,çok sevdiğimiz arkadaşımız,yaratıcı kişilik berkay'ın eseridir tamamen :) ...logomuzu ve de ismimizi beğenmenize çok sevindim tabi.. ama umarım bizim müziğimizi vede performanslarımızı da beğenirsiniz...konserlerde çok sık görüşmek dileğiyle=)...bu arada ben grubumuzun vokal kişisi Billur oluyorum :oops: ... ayrıca bekocum sesimle ilgili yaptığın iltifat için çok teşekkür ederim :) ..en kısa zamanda görüşürüz umarım ;) ... herkese sefgiler saygılar bizden... :)

pink_acid demiş ki:
selam arkadaşlar...ilk önce logo olayını halledelim:)...logomuz bizim bas gitarcımız,çok sevdiğimiz arkadaşımız,yaratıcı kişilik berkay'ın eseridir tamamen :) ...logomuzu ve de ismimizi beğenmenize çok sevindim tabi.. ama umarım bizim müziğimizi vede performanslarımızı da beğenirsiniz...konserlerde çok sık görüşmek dileğiyle=)...bu arada ben grubumuzun vokal kişisi Billur oluyorum :oops: ... ayrıca bekocum sesimle ilgili yaptığın iltifat için çok teşekkür ederim :) ..en kısa zamanda görüşürüz umarım ;) ... herkese sefgiler saygılar bizden... :)

Hoşgeldin, sefa getirdin :)

Yalnız eski bir Japon dili öğrencisi olmama rağmen imzandaki Japonca'ya benzer cümleyi anlayamadım (yıllar oldu tabii, normaldir :) ) Açıklarsan sevinirim.

Başarılar

çok söylemişler biliorm ama tutamadm kendimi logo gerçekten çok yaratıcı ve başarılı. bu bende de başarılı bir grup olduğunuz izlenimi bıraktı. önemli bu tür ayrıntılar demek ki. :D dinlicez görcez bakalım, başarılarr!! :D

ya gardeşim grubun isminin neresi güzel bi bakın ya neymiş nükleer başlıklı gız mış.o bikerem gırmızı başlıklı gız olacak yanlış biliyonuz siz. logoya gelince logodaki resim bikerem erkek resmi hadi buna cevap verin bakalım hani gız resmi yok.ya cevap veremessiniz tabi :D :D :D

Forumunuz hayırlı olsun arkadaşlar.hernekadar dinlemesemde çok sağlam bi grup olduğunuzu biliyorum erdemin ve toyganın anlattıklarına göre tabii :D sallamıyon dimi erdem :D bestenizi de merak ettim konserde çalcakmısınız acaba?
başarılar diliyorum umarım önünüz açık olur

ya gardeşim grubun isminin neresi güzel bi bakın ya neymiş nükleer başlıklı gız mış.o bikerem gırmızı başlıklı gız olacak yanlış biliyonuz siz. logoya gelince logodaki resim bikerem erkek resmi hadi buna cevap verin bakalım hani gız resmi yok.ya cevap veremessiniz tabi :D :D :D

Forumunuz hayırlı olsun arkadaşlar.hernekadar dinlemesemde çok sağlam bi grup olduğunuzu biliyorum erdemin ve toyganın anlattıklarına göre tabii :D sallamıyon dimi erdem :D bestenizi de merak ettim konserde çalcakmısınız acaba?

MetalikA demiş ki:

Çekememezliğin bu kadarı pes yani işin gücün yok mu abaküs Fatih :twisted:

Bestemizi çalıp çalmayacağımız kesin değil , sürpriz olacak.. ;)

cevap ver sen önce konuyu saptırma :D kıskanırım ben :D
ben elektro gitara toygan ve erdem sayesinde başlamıştım ikiside çok iyi gitar çalar onlardan da bişeler öğrendim.diğer arkadaşlar nasıl hiç dinlemedim ama erdem iyi diyosa mutlaka iyidirler.vokal zaten konservatuar öğrencisiymiş bu çok güzel.bende konservatuarlı vokal istiyorum yaaaa :D :D

jokermg demiş ki:
Hoşgeldin, sefa getirdin :)

Yalnız eski bir Japon dili öğrencisi olmama rağmen imzandaki Japonca'ya benzer cümleyi anlayamadım (yıllar oldu tabii, normaldir :) ) Açıklarsan sevinirim.

Başarılar

valla ne yalan söyliim o imzada yazılı olan japoncaya benzer yazı tamamen sallama hehehe :LOL: ....yani erdemcim doğru söylemiş=)... tüh ya neyse yakalandık :p ...sefgiler saygılar...

gurubun logosu cok guzel olmuşş billurun sesininde cok guzel oldugunu biliiorum,gurubun ii isler cıkarıcagından eminim. hepinise başarılar

khnum demiş ki:
gurubun logosu cok guzel olmuşş billurun sesininde cok guzel oldugunu biliiorum,gurubun ii isler cıkarıcagından eminim. hepinise başarılar

kaancım çok teşekkür ederim logomuzla ve de sesimle ilgili yaptığın güzel yorum için :D ... umarım herkes sesimle ilgili aynı şeyi düşünür :roll: =)

amanda aman!buralarda seni görmek beni çok sefindirdi açıkçası billurcuum...grubu henüz dinleme fırsatım olmasada başarılı ve şanslı olacağınısa eminim...valla arkadaşlar bu kıza dikkat edin...çok tehlikeli sesler çıkartabilio :D (ben bizzat şahsen biliorum :) )yakın bir zamanda konserinis olujaanı biliorum ve açıkçası sabırsızlıkla bekliorum...nese arkadaşlar herşey gönlünüsce olsun... umarım N.B.K kaliteli müziğe sususluumusu giderijek başarılı bir grup olur ve devamı gelir hepinise başarılar ;) ... billur sesli arkadaşım öpüorum... 8)

Geri