Nükleer Başlıklı Kız

bence bu kadar geyik ve logo-isim tebrikleri yeter.biraz da forumun gerçek amacına gelelim.
ilk ekspojurunuzu ne zaman yapmayı planlıyosunuz? ve mekan olarak kafanızda neresi var? çaldığınız tür nasıl bişey? cover'larınız varsa ne gibi şeyler? beste çalışıyosanız hangi öğeleri kullanıyosunuz? (progressive,power,vs.). Bu detayları bilmek isterük.seyirciyük dinleyiciyük müzisyenük. ;)

tuncdogukan demiş ki:
bence bu kadar geyik ve logo-isim tebrikleri yeter.biraz da forumun gerçek amacına gelelim.
ilk ekspojurunuzu ne zaman yapmayı planlıyosunuz? ve mekan olarak kafanızda neresi var? çaldığınız tür nasıl bişey? cover'larınız varsa ne gibi şeyler? beste çalışıyosanız hangi öğeleri kullanıyosunuz? (progressive,power,vs.). Bu detayları bilmek isterük.seyirciyük dinleyiciyük müzisyenük. ;)

Haaah yavaş yavaş güzel konulara değinilmeye başlanıyo :) şimdik tarz olayı söyle oluyo, en başta çaldığımız gruplardan örnekler verdik tabi ki o gruplar sevdiğimiz tarzların temsilcileri ve bestelerimiz de o yönde ilerleyecekler yani bizim müzik zevkimiz orda saklı aslında tek bi kalıba sokmak zor genel olarak neden hoşlandığımız repertuarımızdan belli oluyorudur, zira repertuardaki tüm şarkıları özenle seçtik çok uğraştık üzerinde...

Konser aktivitelerimizi de zamanı gelince burdan açıklayacaz yine biraz heyecan yaratalım :p ama çok çok yakında bizi izleyeceksiniz ve müziğimiz hakkında çok daha rahat yorum yapabileceksiniz..

henüz yeni bir grup olduğumuz için mekan seçme gibi bir lüksümüz olduğunu düşünmüyorum..ama gönül isterki en iyi yerlerde çıkalım...çok yakın bir gelecekte konserlerimiz olcak..zaten burdan haberiniz olur büyük ihtimalle=)...ne tarz yaptığımızı zaten ilk sayfada erdem arkadaşımız kısa ve öz bir şekilde anlatmış...altından girip üstünden çıkıp saçma sapan bi tarz adı vermek isterdim :p ..ama yaptığımız müzik kısaca rock müzik işte :D ... beste çalışmaları elbette var ama ne gibi öğeler kullandığımızı henüz bende çözemedim..çnk. henüz beste için çalışma ve tanıma sürecindeyiz..neler yapabiliyoruz yeni yeni görücez..ondan sonra zaten sizinlede yaptığımız şeyleri paylaşıcaz ve de yorumlarınızı beklicez :) saygılarr.. ;)

pink_acid demiş ki:
jokermg demiş ki:
Hoşgeldin, sefa getirdin :)

Yalnız eski bir Japon dili öğrencisi olmama rağmen imzandaki Japonca'ya benzer cümleyi anlayamadım (yıllar oldu tabii, normaldir :) ) Açıklarsan sevinirim.

Başarılar

valla ne yalan söyliim o imzada yazılı olan japoncaya benzer yazı tamamen sallama hehehe :LOL: ....yani erdemcim doğru söylemiş=)... tüh ya neyse yakalandık :p ...sefgiler saygılar...

Hay Allah :)
Neyse, yakında imzanda bulunmasını arzu edeceğin kadar anlamlı bir yazı bulmanı dilerim o zaman.

Grubunuzun müzikal durumunu yorumlamamıza yardımcı olacak kayıt vs. asmanızı bekliyoruz heyecanla.

Başarlar :)

ordaki yazının japoncada bi anlamı olmadığı kesin ama emin ol o imzanın benim için anlamını bilen insanlar var ;) ... yani ordaki japonca yazının sallama bir söz olduğunu yazdım ama anlamsız olduğunu yazmadım =)...sözün kısası o imzanın benim için bir anlamı ve de yaşanmışlığı var ... sefgiler saygılar bizden :) ...

pink_acid demiş ki:
henüz yeni bir grup olduğumuz için mekan seçme gibi bir lüksümüz olduğunu düşünmüyorum..ama gönül isterki en iyi yerlerde çıkalım...çok yakın bir gelecekte konserlerimiz olcak..zaten burdan haberiniz olur büyük ihtimalle=)...ne tarz yaptığımızı zaten ilk sayfada erdem arkadaşımız kısa ve öz bir şekilde anlatmış...altından girip üstünden çıkıp saçma sapan bi tarz adı vermek isterdim :p ..ama yaptığımız müzik kısaca rock müzik işte :D ... beste çalışmaları elbette var ama ne gibi öğeler kullandığımızı henüz bende çözemedim..çnk. henüz beste için çalışma ve tanıma sürecindeyiz..neler yapabiliyoruz yeni yeni görücez..ondan sonra zaten sizinlede yaptığımız şeyleri paylaşıcaz ve de yorumlarınızı beklicez :) saygılarr.. ;)

gayet açıklayıcı ama bi okadar da muamma bir demeçti tebrik ediyorum :D nası oldu anlamadım kafam bulandı biraz dur... :)

şaka bi yana gerçekten grubun genel durumunu anlamamız açısından yardımcı oldun,sorulara tek tek cevap vermişsin teşekkür ederim.

ha bi soru daha,grup çalışmalarını nerede gerçekleştiriyor? ankaradan olduğunuza göre bu soru önemli benim ve biçok ankara tayfası için.

çalışmalarınızda tekrar başarılar dilerim.uyum ve ivme kazanma sürecinizi ilgiyle takip ediyoruz.görüşmek üzere.

eğer çalışmalardan kastın stüdyo çalışmalarıysa biz kutu stüdyosunda başlamışdık çalışmalara ve halende orda devam etmekteyiz :).. pek bir sevdik,alıştık oraya...ordaki ilgi ve alakada pek hoşumuza gitti doğrusu :LOL: ... bir aksilik olmadığı sürece şimdilik oralardayız ;)

yatın artık uyuyun saat sabahın 4 bucugu
uyusunda büyüsün niiiieeenniiii
tıpış tıpış yürüsün niiiiiieeeenni
yat,uyu hadi uyu ZzzzZZzzzzz

zgy demiş ki:
amanda aman!buralarda seni görmek beni çok sefindirdi açıkçası billurcuum...grubu henüz dinleme fırsatım olmasada başarılı ve şanslı olacağınısa eminim...valla arkadaşlar bu kıza dikkat edin...çok tehlikeli sesler çıkartabilio :D (ben bizzat şahsen biliorum :) )yakın bir zamanda konserinis olujaanı biliorum ve açıkçası sabırsızlıkla bekliorum...nese arkadaşlar herşey gönlünüsce olsun... umarım N.B.K kaliteli müziğe sususluumusu giderijek başarılı bir grup olur ve devamı gelir hepinise başarılar ;) ... billur sesli arkadaşım öpüorum... 8)

canım arkadaşım benim valla güzel temennilerin için çok saol :) ...ama şu tehlikeli ses olayına hiç girmeseymişsin...şimdi milletde harbiden sesimi bişeye benziyo sancak :p ... ayrıca seni de burda görmek güzel oldu ... bende seni çok öpüyorum :D ... e okulda görüşürüz artık ;)

.........buyrun bakalım bende bu grubun bascısıyım forumumuz hayırlı olsun kardeşlerim.isim ve logo iltifatları umarım sahne performansımızla,yapım aşamasının ne kadar zahmetli olduğunu bize her seferinde gösteren bestelerimizle(-ki bu konuda zamana güvenerekten) en iyi şekilde katlanarak büyür.hem biz sahnede hem siz sahnenin aşağasında fazlasıyla eğleniriz..........j

......BeRkAy.........N.B.K........ basmalıgitar....

Ooo efenim basçımızda gelmiş...
Şeref vermişler..
İşte arkadaşlar gördüğünüz üzere bizde böyle pek bir neşeli grubuz..

Umarım sizleride böyle neşelendirir, dans ettirir Oynatırız!

Oynatırız dimi?

Oyantırız valla!
Pogo bile yaptırırız :p

Hürmetler!

sewgili kardeşlerim forum forum dedikleri birkaç mesaj birkaç huri.22 martta garaja bekliyoruz ilk konserimizde hem biz siftah yapalım hem zataallerrinizin nacizane görüşlerine lütfetmek amacıyla görücüye cıkalım.. :metalhead

sewgili davulcum senin hakkın ödenmez okadar yük altında eziliyorsun.söz gruptan para kazanınca ilk senin fıtık ameliyatını
yaptıracaz canım kardeşim.......oh oh maşalllah

........BerKaY........N.B.K......basmalıgitar....... :twisted: :metalhead :!:

22 mart garage.orda olmaya çalışacağım arkadaşlar.Hem destek olmak için hem de bu sıradışı gibi görünen grubun icraatleriyle ilgili merakımı gidermek için.biz de sizi 19 martta aynı yere bekliyoruz bizim de grup olarak siftahımız olcak.

Bu arada davulcu kardeşime geçmiş olsun diyorum,acil şifalar diliyorum.Aman diyim dikkat edin vücudunuza iyi bakın daha yıllarca yıpratcaz bu vücutları büyük yükler altında :)

slmlar herkese öncelikle başarılar diliyorum.millet isim ve logo muhabbetini çok yapmış ama bende yapıcam valla :) gerçekten güzel olmuş başarılı bi logo..billur dışındaki elemanları tanımıyorum ama billurun gerçekten iii bi sesi vardır bizzat şahit oldum başarılıdır yani ;) umarım herşey dilediiniz gibi olur kolay gelsin..

Geri