Nükleer Başlıklı Kız

[raksitar]Gurubun basçısının GAY olduğunu duydum :D

:twisted: eren kardeşim senin eş cinsel olman tüm dünyanın yada enazından benim gay olduğum anlamına gelmez.umarım günün birinde hayellerinde yaşattığın iri yari zenciye kavuşursun....erenin grubu kabaktadını şiddetle tavsiye ederim....kardeşime sevgiler....... :seytan

GALİBA N.B.K YI DİNLEYEN SAYILI ŞANSLILARDAN BİRİYİM . NEDİYİM WALLA TADINDAN YENMİYOR. İNSAN DİNLEMEYE DOYAMIYOR.WOKAL DESEN Bİ SOULFLY SÖYLÜYORR AMAN DİYİM.DAWUL DESEN YALDIR YALDIR ÇALIYOR.GİTARLARDA EDİYLE BÜDÜ :) DESEN TAKTİREŞAYAN BİRBİRLERİNİ GAZLIYORLAR TUTABİLENE AŞKOLSUN.BİDE BASCILARI WARDI GALİBA İÇERDE YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM ŞAKA BİYANA ODA SUPERDİ.BEBELER ÇALIYOR ANLICANIZ.GRUPTA BOŞ YOK.GALİBA BUNLARA Bİ MENEJER LAZIM ARTIK.HEPSİNİ KARDEŞİM GİBİ SEVDİM.İLK FIRSATTA DİNLEYİN DERİM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

Cenko çok teşekkür ettik ailecek!
Daha kalabalık topluluklara çalacaz yakın zamanda... ozaman nasıl gaza gelicez esas siz onu görün!

Hürmetler..

p_god demiş ki:
Cenko çok teşekkür ettik ailecek!
Daha kalabalık topluluklara çalacaz yakın zamanda... ozaman nasıl gaza gelicez esas siz onu görün!

Hürmetler..

EMIN OL BENDE ONU BEKLIYORUM.EEE BU KEYFİ YAŞAMAK DİGER İNSANLARINDA HAKKI ..
YANLIŞMIYIM.
KUDURSUN ÇOŞSUN MİLLET . :LOL:

ForROCK! #6

22 Mart Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

19gp.jpg

Anova
Nükleer Başlıklı Kız
Metabolik

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

......NükLeeR BaşLıKLı KıZ @ 22 Mart Garage Rock Bar .......

Müziğimizi merak eden dinlemek isteyen herkesi bekleriz efendim...

Evet arkadaşlar;
Bukadar muhabbetten sonra artık biraz müzik dinlemeye ve coşmaya geldi sıra!

Bizi dinlemek isteyen herkesi saat 18:00 da garage ye gelsin diyorum başka bişiy demiyoum!

Hani forumda bu kadar yazı yazılmışken, konserler de açıklanmaya başlanmış, müzik konuşulmaya başlanmışken, benim de kimliğimi açıklama vaktimin geldiğini hissettim.Ben grubun elektro gitaristlerinden toygan oluyorum şahsen....

Müziğe ve eğlenceye doymak isteyenleri konserlerimize bekliyorum..

Saygılar...

........sonunda parmaklarımın kaşıntısı gececek.
.siftah bizden bereketi cemaatten....toygan onasıl foto kurban olsun bascın sana
...erdem sanada...
...billur sanada......
....özgür sanada...
VE KONSERE GELECEK HERKEZE......Eywallah.

Selamlar Özgür! 22 Mart'ta performansınızın doruk noktasında olması dileğile...Zira davulda Özgür kardeşim varsa iyi çalma,etkileme kısımları bitmiştir zaten...Çok etkileniyorum senden! Özdar....

Şekerler öpüldünüz kocaman...
Berkaycım haftaya konserde bi izleyelim artık sizi=) ve şu şanssızlığımı bi kırıp senide sahnede göreyim demi artık=)
haydi çav..
başarılar boolca...

Arkadaşlar hepinize teşekkürler!
Özdarcım valla amma cok zaman oldu! görüşelim müzik yapılmayan yerde! ;)

22 martta görüşmek üzere!

Evet arkadaşlar hepinizi beklioruz başımızın üstünde yeriniz var :) Eğlenceli bi gece olur umarım...

Kalipardi dostum gel de dinle bi hele, msn.den yorumlarını da alıyım ben senin...bi de orda da görüşelim sana da grubunla başarılar...

Sağlıcakla kalınız..

Geri