Nükleer Başlıklı Kız

ForROCK! #6

22 Mart Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

19gp.jpg

Anova
Nükleer Başlıklı Kız
Metabolik

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

22 martta bekliyoruz herkezi bundan sonraki forum msj'ları logodan ziyade perfornans değerlendirmesi şeklinde olur umalımki.foruma yazan tüm arkadaşları sanal olaraktan değilde bizzat yüzyüze kanlı canlı görmek dileğiyle............... :metalhead

desdurberkay demiş ki:
22 martta bekliyoruz herkezi bundan sonraki forum msj'ları logodan ziyade perfornans değerlendirmesi şeklinde olur umalımki.foruma yazan tüm arkadaşları sanal olaraktan değilde bizzat yüzyüze kanlı canlı görmek dileğiyle............... :metalhead

HADİ bakalımmm.... YÜZÜMÜ KARA ÇIKARMAYINDA ... : akıllıol :metal

orda olcam 1.000.000 tane sınavım arasında...hadi hayırlısı :LOL: size de iyi şanslar şimdiden ;) :metalhead

totalimmortal demiş ki:
orda olcam 1.000.000 tane sınavım arasında...hadi hayırlısı :LOL: size de iyi şanslar şimdiden ;) :metalhead

eywallah.1000 sınav iyi düşün :D :zombi ......
umarım cortlıycağın derslerine değer bi performans bulursun. :roll:
ama madem derslerini hiçe sayıyosun gözün bende olsun şimdiden performansımı sana itaf ediyorum :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead bölüm nedir bu arada?hani ona göre zor bi bölümse ona göre kasalım?

berkay abii uyur ben uyurr.. laıcagın olsun abı forma gelıyorsun.. grupta yer edınıyorsun haber vermıyorsun...

arkadaslar bu grubu dınleyın dıyorumda baska bı sey dmeıyorum... hanı once ınsan olmak gerekıyor ya ıste bu kısıler harbı oyle...

eh yanına kral da muzık eklenınce baldan tatlı oluyor dadından yınmez...

carsamba gunu ıkı elınız kandada olsa nbk ıcın bı gelın gorun dınleyın....

ben daha ne dıyım gayrı ınsan olan gelır muzık dınler... hafta ortası ruhunuzu eylendırın

UuYuRR demiş ki:
berkay abii uyur ben uyurr.. laıcagın olsun abı forma gelıyorsun.. grupta yer edınıyorsun haber vermıyorsun...

arkadaslar bu grubu dınleyın dıyorumda baska bı sey dmeıyorum... hanı once ınsan olmak gerekıyor ya ıste bu kısıler harbı oyle...

eh yanına kral da muzık eklenınce baldan tatlı oluyor dadından yınmez...

carsamba gunu ıkı elınız kandada olsa nbk ıcın bı gelın gorun dınleyın....

ben daha ne dıyım gayrı ınsan olan gelır muzık dınler... hafta ortası ruhunuzu eylendırın

lan UYUUR........... :D edepsiz sıpa seni,......... :D ulan görüyorum forumda yok lan o değildlir falan diyodum.......eee ertık gelirsin çarşamba önlerde görürüm yüzünü koçum benim beee :metalhead :metalhead :metalhead

desdurberkay demiş ki:
eywallah.1000 sınav iyi düşün :D :zombi ......
umarım cortlıycağın derslerine değer bi performans bulursun. :roll:
ama madem derslerini hiçe sayıyosun gözün bende olsun şimdiden performansımı sana itaf ediyorum :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead bölüm nedir bu arada?hani ona göre zor bi bölümse ona göre kasalım?

yok abi sonra toygan bin tane laf eder :D valla bak sizin şansınız 2sınavım ertelendi bugün...iktisat 3 benim; çok da zor diil yani bi mühendis diiliz :D ama yine de iyi bi performans bekliyorum sizden! :metalhead

wohoooooooooy!!!
biz de haaaacetepe cemaati olarak oradayız...
ben kapıdayım... :p
tabii ki deeeeelim... berkayıma ve çok iyi çaldıklarını bildiğimiz şahane grunu için ordayız...

Eveeet büyük gün geldi çattı umarım ghüzel bi konser olur, herkes çok eğlenir...

Bu arada biladerim Kaan'ın grubu Metabolik'le aynı sahneyi paylaşmak da benim için ayrı bi güzellik olacak. ;)

Erdemcim başarılar tümünüze :p sınavlarım olmasa kesin gelirdim :? bidahakine ordayım ;) bak hem ben gelicem diyip gelmemezlikte yapmıyorum senin gibi :) :twisted:

alpago demiş ki:
Erdemcim başarılar tümünüze :p sınavlarım olmasa kesin gelirdim :? bidahakine ordayım ;) bak hem ben gelicem diyip gelmemezlikte yapmıyorum senin gibi :) :twisted:

Aaa alpagocum ne zaman haber verdim de gelmedim ...bi kere gelecektim konseriniz iptal oldu kısmet değilmiş :) bi dahakine haberim olsun, gelmeyen nolsun.. :p

Neyse artık sen de bi dahakine gelirsin, sınavlarında başarılar...kib....

Hepinizi 22 martta (bugün oluyor) saat 18:00 da Garage ye bekliyoruz arkadaşlar..

Tabi konserden sonra yorumlarınızıda bekliyoruz :)

Hürmetler..

Geri