Nükleer Başlıklı Kız

hehehe ilk yorum benden.... OHAAAA diyim anlayın siz 8O... çok iyiydiniz tebrikler...dersleri kaytarmaya değdi :LOL: gerçekten toz duman ettiniz ortalıgı :alkıs :metalhead

hazır pek kimse yorum yapmamışken bu gün bizi yanlız bırakmayan herkeze
sonsuz teşekürler.insanın yanlız olmadığını bilmesi güzel.gelen gelmeyen yada en azından gelmeyi aklının ucundan geçiren herkeze TEŞEKKÜRLER...

sewgili grup arkadaşlarım .............
kardeşlerim;ToYgAn,BillUr,ErDEm,ÖzGüR sizinle aynı sahneyi paylaşma ayrıcalığını yaşamanın bana vermiş olduğu anltılamaz keyif için TEŞEKÜRLER... :taptim

nasıl başlarsa öyle gider derler ya.... :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead ................ :twisted: EYWALLAH.......

totalimmortal demiş ki:
hehehe ilk yorum benden.... OHAAAA diyim anlayın siz 8O... çok iyiydiniz tebrikler...dersleri kaytarmaya değdi :LOL: gerçekten toz duman ettiniz ortalıgı :alkıs :metalhead

kankaaaaa....teşekkür ettim sizler sayesinde bizler de coştuk eglendik...
bidaki konserlere de her zaman en önde seni görebilmek dileğiyle...tabiki herkesle birlikte
bekaycım sevgili dostum duygularıma tercüman olmusun..tekrar tekrar tesekkür ediyorum sana ve ordaki herkese...
n.b.k ile kalın...

özel bi teşekkür benden ErİnÇ'e......... :D
120 WATT amfi kadar kalbi olan kardeşim;KraLsın şef............ :alkıs :taptim

bascı bascınının külüne muğtacdır................. :metalhead

Kalamadım :(=
Berkay,Özgür(biliyor nedenini) ve diğer grup elemanı arkadaşlar...Bir dahakine en öndeyiz :)=

Başarılarrrrrr kocamannnnnnn kocamannnnnnnnnnnnnn...

Arkadaşlar, hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz, bu güzel performansı bize izlettiğiniz için... Başka organizasyonlarda görüşmek üzere... Her şey gönlünüzce olsun...
:)

arkadaşlar gelen herkese tek tek tek çook teşekkür ederiz :) ... valla biz sizi coşturalım dedik tam tersi siz bizi coşturdunuz ... bu performansınızı diğer konserlerimizde de görmek isteriz :D ... en yakın zamanda bi daha ki konserlerde görüşmek dileğiyle ;)

kardeşlerimmmm.... iyi oldugunuza kefildim ama ulannn bukadarınıda beklemıyodumm beee.ellerinize saglık derimmm... :taptim :taptim

Vallaha arkadaşlar tek tek teşekkür edersem çok uzun sürecek ama oraya gelen, yardımda bulunan, eğlenen coşan herkese baştan aşşağa çok teşekkür ederiz :) ....Ne zamandır bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum çok güzel bi gündü.Bu kadar yorgunluğa da değdi doğrusu....Muhteşem bir seyirci kitlesi vardı ve her konserimizde bu seyirciyi isteriz :) Gelemeyen arkadaşları da bundan sonraki konserlere kesinlikle bekliyoruz....

DEVAM EDECEK.....

canlarım

Berkay'ım Cenkay'ım gelemedim ama kalbim sizinleydi. Berkay'ım süper olacağını ben biliyordum zaten. Bir dahakini kaçırmayacağım ama. :D

Hepinize

Arkadaşlar dediğim gibi konsere gelemedim ama sağolsun Cenkay'ım bana cepten naklen yayın yaptı. Coştunuz ve coşturdunuz yani. Orada olmadığıma tekrar tekrar yandım. Hepinizi teker teker kutluyorum. Performansınız, yaratıcılığınız ve başarınız hiç inişe geçmesin. Sanırım inanılmaz bir dinleyici kitleniz olacak. Siz yılmadan yolunuza devam edin ki bizde desteklemeye devam edelim. Süperdiniz. :taptim

:beer önce bu...
:dans sonra bu...
:metal sonra bu...
:zipla ve son olarak bu şekilde çıktık mekandan...

beklediğim kadar varmış be...
iyi çalacağınızı bekliyordum da bu kadar eğleneceğimi tahmin etmiyordum...
çünkü bara ya da eğlence mekanlarında eğlenebilen bi yapı yok bende...
ama insanın kardeşini ve mükemmel ekibini sahnede diğer tüm kardeşlerinin (özellikle GSF militanları... başta buket, cenkay, derya, erinc's, ali, oğuzum, hilalll, çiğdem, şebnem, gözde, öteki gözde (kuşumm) ve herkes...) yanında olması eğlenceye başka, bambaşka bir boyut kazandırdı...

boynumu kıpırdatamayacak dereceye gelmeme,
inanılmaz yorulmama,
birkaç gün brütal böğüremeyeceğime,
ıslık çala çala gırtlağım yırtılacak dereceye gelmesine...
sahnede coştuktan sonra zavallım 5 te birim deryamın üzerine kapaklanmak üzere iken son anda cenkay ve ali desteği görmeme ve işin garip tarafı deryanın bunu hatırlamamasına, canım atölye arkadaşlarımın ve berkayımın yinede beni düşünerek, merve çok terledin hasta olacaksın demesine...
canım billurun (ki anlatıldığı kadar varmış sesin...) mikrofon azizliğine...
VE BU ŞAHANE GRUBU DİNLEDİÐİM GÜN, KENDİ GRUBUMU TERKETMEME RAÐMEN... (nabiiiim adam olsalardı...)

her şeye...
ama her şeye...
ama herşeye ama her şeye değdi beeeeaa...

oturan arkadaşlarımdan duyduklarımda ekrandan sadece ben görünüyormuşum ama yanlış anlaşılmasın hacimsel genişliğimden kaynaklanıyor... yapacak bir şey yok yani...

heeeeey.... siiiiz...
NÜKLEER BAŞLIKLI KIZ ekibi...
süpersiniz!!!

tüm kalıbımla yanınızdayım...
iki gitaristim...
bir başçım...
tabiiki davulcum ve canım vokal...
seviyorum sizi...
bileğinize, sesinize kurban...

souuuuulflyyyy... souuuuulflyyyyyy....
Yardıııııııırrrr.... :)
Yardık... ve tel koptu!... tel koptu!... tel koptu!...

ve evet kardeşim...
NASIL BAŞLARSA ÖYLE GİDER...
GÜZEL BAŞLADINIZ SÜPER GİDECEK...

ulan boynum kopacak beeee... bu halde de tuval cırmalamanın keyfi başka olur... :elsallaa

MERVE...

mervecim canım şekerim,insanın söyliycek bi şeyler bulamadığı anlardan birini yaşıyorum................saol kız. :metalhead :metalhead :metalhead
eğlendire bildiysek ne mutlu bize..........

:D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

söylenecekleri dün bağıra bağıra çığırdık zaten kardeşim...
bundan sonra daha fazla çığırmak dileğiyle...
seviyorum seni...

Bu arada okula gelmedi Cenkay'ım uyanabildi mi acaba? :LOL:
Canım o da bütün gece accccayip yoruldu...

Geri