mecburiyet caddesi -bolu

yafs demo calismalina basladik arkadaslar ilginise tesekkurler... cokk yaqinda bitirip siteye de koyucas... gerci ayarliabilirsem konser kayitlarindan bi sarki dusenliip koyiim ben yaw, en aazindan su anlik hem canli performans olur ben onlardan bi tane kesip biçip koyiim

Kardeşlerim.açıklama yapıldığı için çok teşekkür ederim. Haylaz sizinle aynı sahneyi almaktan çok mutlu oldu.nasıl olsa bu, ilk olmayacak. başarılarınızı takip edeceğiz...:)

valla sonunda ankaradan kalkıp geldim dinledim mecburiyeti ..
dün akşam bar10dalardı ve salı günü olmasına rağmen içerisi tıklım tıklımdı :!: aslında beklemyiordum bu kadarını ancak dinleyiciyi ne zaman hangi parçayla coşturacaklarını biliyor bu adamlar..benden önce çok söyleyen olmuş bende söyleyim..

KAYIT İSTİYORUZZZZ !!!!! :)

dipnot: herhafta ankaradan kalkıp gelememki kardeşim zaten otele attılar beni :) yapın kayıt dinleyelim heer sabah her akşam...yürrrü be mecburiy@ kim tutar bide gökhanın gözündeki geçince oda önünü görmeye başlar.. sarmısakta sürdük :D

kaptanjack demiş ki:
Kardeşlerim.açıklama yapıldığı için çok teşekkür ederim. Haylaz sizinle aynı sahneyi almaktan çok mutlu oldu.nasıl olsa bu, ilk olmayacak. başarılarınızı takip edeceğiz...:)

gorevimisdi bis tesekkur ettik anlayisla karsiladiinis için

arkadaslar valla gelcek gelcek dios da bi gelemedi su demo naopalim ama çalisiorus bu arada bar10 da sali gunu calmamis bazi ikinci ogrenim arkadaslar için uygun olmuomus cuma veya pazar gunu de olmak uzere haftada 2 gune çikarmaya karar verdik duyrulur :twisted:

gökhanın göxe no9Ldu yaw :roll: aaaa 2 gunmu oLLeyyy! :LOL: 2.ögrtm arkdsLarn couu ondan bende geLemiodm Lan.. :LOL: nese burdan hayrLI oLsn diiiim gökhanada gecms oLsn ..noLduysa :roll:

ufak bir mikrop kapma olayı kafam kadar olmustu bir ara sol goz kapagım da gecti allaha cok sukur. özgür sağolsun carsamba gunu yarım saatte bir sarmısak surdu. kokulu kokulu dolastım :LOL: neyese simdi birseyim yok tesekkur ederim

tamam 3 n kadar tek gozle dolasm ama sağolsun ozgur bayagı iyi ilgilendi gozumle ve su anda hiçbir seyim yok allaha sukur :D salı gunu de bomba bir ov yapacağım size uğur bile durduramayacak beni ehuehuehuhe :twisted:

Arkadaslar bu salıdan itibaren artık mecburiyet caddesinde yokum...

gecen hafta persembe sabahı gruptan ayrılmamın uygun oldugunu dusunmus grup arkadaslarım...

yeni bir format dusunuyorlar herhalde...

bizlere gosterdiğiniz ilgi için tesekkur ederim... herkese iyi aksamlar

gokhancim biliosun bu konuda konustuk bole olmasi gerekti abi ama her zaman arkadasimizsin kardesimizsin sana grubumuzda bulunduun için ve gecirdiimis gusel gunler studyo geyikleri için vs vs tesekkur edioruzzzz optuk seni :bilmem :metal

arkadaslar çalismalarimza onem vermek ve grubumuzdaki bazi deisiklikler yuzunden yeni halimizle çalismak ve birbirimize uyum saglayabilmek için ara verdiimiz bar programimiza geri donuorus cuma gununden itibaren...
ayrica izzet baysali anma senlikleri ve a.i.b.ü. bahar senlikelerinde a.i.b.ü. sahnesinde olucaz desteinizi bekliorus... bestemizi bitirdik bu arada zaten haberini vermistik ama grupdaki deisiklikler yusunden yeniden derlememiz gerekiodu kaydi alip alip senliklerde dagiticas son asamadayis kisaca senliklerde dagittiktan sonra da bu sayfada yayinliycas ....

mecburiy@caddesi

mecburiyetcaddesi demiş ki:
gokhancim biliosun bu konuda konustuk bole olmasi gerekti abi ama her zaman arkadasimizsin kardesimizsin sana grubumuzda bulunduun için ve gecirdiimis gusel gunler studyo geyikleri için vs vs tesekkur edioruzzzz optuk seni :bilmem :metal

valla ben ne zaman konustuk bilmiyorum bildigim tek sey benim sahne tavırlarımı begenmeyisinizmis saglık olsun beni herkesin begenmesi gerkmiyor...insan her zaman barda program yaparken mutlu olarak gitar calamaz. bunu sen de ugurda ve emre de biliyordur. tek bir kelime yuz yuze konusmadık... dediginiz tek sey "arada programlara sende gel beraber calarız"dı bascıyı bosuna mı aldınız ... daha iyi olacaksanız zaten bir itirazım yok; insallah cok daha iyi yerlere gelirsiniz... kolay gelsin besteniz hayırlı olsun....

Gökhan'ı Ankara'da dinlemiştim. Çok iyi bir bassçıdır kendisi.. Gruptan ayrılma veya çıkarılma nedenini bilmiyorum ama onun kadar iyi bir bassçıyı bir daha yakalaması zor olur gibi geliyor bana Mecburiy@ Caddesinin.

Daha önceleri bağlama çalan bir arkadaşı bassçı oalrak almışlar diye duydum. Üzüldüm. Umarım eşdeğer bir bassçı veya daha iyi bir bassçı ile yollarına devam eder ve eski başarılarına ulaşırlar.

Son olarak Grup elemanlarına bir abi tavsiyesi: Konserlerde yuhalanıyorsanız, durup bi ne yaptığınızı düşünün. (Alınmaca kırılmaca yok. Yıllardır bu işin içinde olan birisi olarak ufak bir öneride bulunuyorum sadece.)

Geri