mecburiyet caddesi -bolu

selam ben boludan can kayacan bizim gruplarımız iyidir ya bahar şenliklerimiz daha bi şenleniyo gruplarımızla.çektiğim fotoları bi bulursam en ksa zamanda upluoad edicem işallah :LOL:

:kicsalla yuhlanan kimdi ahuahuahu ya bu kadar çekememezlik olmas ve sen gokhani bile ankarada dinlemissin bizim grubumusda diil nasil bi mesajdir bu bizim burdaki konserimizde neler olduunu biliosun bizim kimi abi olarak gorup gormiceimize de sen deil biz karar veririz... bu mesaji zaten kimin attigini anladik ama tek bir mesaji olan yani bize bu mesaji atmak için yeni bi kullanici alan arkadas o kullaniciyla devam et istersen ve foruma da bi daha msj atma tamam mi cunku ismimizi daha fasla lekelemeni istemiyorus eski nickini kukllanmak için bir nedenin kalmadi ve basci konusunda da bunu ilk defa senden duyuyorum biz de ve tum dinleyenlerimis de ayni fikirde yeni bascinis daha çok yakisti denio simdiyen kadar bu konularda ani veya yanlis bi karar vermedik bundan sonra da hiç bi deisiklige ugramadan devam etme fikrindeyis kimseyi gruba geri almak gibi bi olay soz konusu olamas zaten bole bi salaklii niye yapiim yeni arkadasimizdan daha memnunken (hem bis hem de dinleyenler açisindan)

EmilioDeCarro demiş ki:
eski grubumun davulcusu boluluydu boludan gerçekten iyi müzisyenler çıkıyor eminim sizlerde öylesinizdir başarılar arkadaşlar ...

çok tesekkurler aslinda bolulu diilis hiçbirimis ama grup burda kuruldu we burdan biseyler tasiyo her anisinda(ismi de dahil) :D size de basarilar diliorus grupça...

rasty demiş ki:
selam ben boludan can kayacan bizim gruplarımız iyidir ya bahar şenliklerimiz daha bi şenleniyo gruplarımızla.çektiğim fotoları bi bulursam en ksa zamanda upluoad edicem işallah :LOL:

ya mrb biz istiorus o fotolardan çunku kamera kaydi alddimis için fotograf çekmeyi unuttuk çok mutlu olurus
tabiki bu arada unutmadan boludaki tek grup diilis bizden baska da gercekten basarili gruplar war onlara da basarilar dilielim... sonucta onlarda bizim gibi su kucuk sehirde rock muzik adina biseyler yapmaya çalisio... :metalhead

selam millet 22 haziran'dan sonra konser felan warmi sizin finallerden sonra güzel olur biraz kafa sallayalim konserde haber werirseniz ii olur hadi basarilar

only_gry demiş ki:
selam millet 22 haziran'dan sonra konser felan warmi sizin finallerden sonra güzel olur biraz kafa sallayalim konserde haber werirseniz ii olur hadi basarilar
ya naca temmuza sanırım kaydı tamamladık temmuz ayından itibasren reklam için falan konserlere devam edices açıkhava olucak buuk ihtimalle 19 haziranda duzce konseri war yakın olarak, ondan sonra da bolu, edirne ve ayarlayabilirsek epey bi gezces inş. ilgine tesekkur temmuz ve agustosta boludaysan mutlaka gorusurus forumda yazarıs zaten ilgine tesekkur ettik çok...

canlı performanslarınızın çoğunu izleme fırsatını buldumm.Gerçekten bence çok iisiniz.başarılarrrrrrrrrr!!

İlker biz buralardayız,Kan dinleye dinleye her notasını ezberledim nerdeyse.Yeni kayıt alma zamanı geldi bence.Bu arada yakın zamanda konser,bar programı falan yok mu?Özledik sizleri

D9kuz Kasım Perşembe .. Bar10'da Mecburiyet Caddesi Çıkıomuş Doğru mu ? ben öle duyumlar aldım ..

1 saatte 100 bilet satmışsınız .. ne diim emeği geçen herkese teşekkürler :)

Evet doğru arkadaşım,konser yarım saat önce sona erdi. :D Acayip eğlendik.Repertuara çok iyi parçalar eklemişler,süperdi walla.Ayaklarım,boynum çok feci ağrıyo.Ama olsun mecburiyeti özlemişiz walla.Tekrar konserler başladı ya devamı gelir.

Geri