Wasteland(Thrash/Progressive)-Ankara

La o limon yağının allah belasını versin güvendik zilleri parlatır diye,KARARTTI LAN ZİLİ ! Traditional zillerin dışında brilliant kaplama olmadığından kelli limon asiti karartıyor anlamış bulunuyorum.
La olum kırcam o limon yağı şişesini.Zaten burak öve öve bitiremiyo herbişeye sürüyo.Hatta ben onunla taharetlendiğinden şüpheleniyorum. :LOL:
Ama hakkını yememek lazım,gitar klavyelerini felan parlatmak ve sağlamlaştırmak için birebir.

Gelen maile göre 28 nisan günü Hacettepe Üniversitesi 2. Rock Şenlikleri'nde sahne alacağızdır.Repertuara yeni şarkılar ekliyoruz.
Yarın da ODTÜ şenlikleri için seçmelere katılacağız,üniversiteler bizim için çok iyi bi fırsat.Bu bahar mümkün mertebe bolca şenlikte sahne almamız bizim için biçok avantaj demek.

Teşekkürederiz eren,bu arada şenliklere hazırlık kapsamında yapılacak işlerde yardımcı olmak isteriz burakla,geçen seneden aktif üyeyiz nede olsa :) topluluk bazı zorluklar yaşamış sanırım okul yönetimiyle,olaylardan haberdar et ha,merakta bırakma.

hacetteperockwebiin2ad.jpg

teşekkürederiz,organizasyon mükemmel oldu gördüğüm kadarıyla,emek veren,çabalayan,zamanını parasını feda eden herkese sonsuz teşekkürler.Okulumuza yakıştı bu organizasyon.Wasteland olarak elimizden geelen en iyi performansı çıkartacağız bu güzel organizasyon adına.
Yeralan diğer gruplara da başarılar.

27 nisanı bilmemde 28 nisan süper olmuş gidilmesse kafaları oralara buralara vurulası ir gün olmuş
aynı gün içinde
westeland
knightmare
dreamtone
episode13
CROSSFİRE(özellikle)
izlemek bayağa iyi organize edilmiş söylicek söz bulamıyorum ordayım.
westeland ile uyanıp crossfire ile uyuruz o gün. başarılar WESTELAND'a

Evet başarılar WAAAASTELAND'a.Vizeye falan toslamassak tam kadro ordayız..Hade be görim sizi estirin şöle.Herkese güvenim tamda Cihan bozmasın olayı ?? :kicsalla ehuehu (Kırmızı tişört ha)

uranyum238 demiş ki:
Evet başarılar WAAAASTELAND'a.Vizeye falan toslamassak tam kadro ordayız..Hade be görim sizi estirin şöle.Herkese güvenim tamda Cihan bozmasın olayı ?? :kicsalla ehuehu (Kırmızı tişört ha)

uhauhaha o ne lan euahe koptum
Cihan açıklama bekliyoruz bizim haberimiz yok bu tişört meselesinden :D

almaz olurlar mı hiç yau.Uçururum nizamiyeyi valla.Seyirci müzik dinlemek için,coşmak için gelmek isteyecek,ordan geri çevirecekler hei?

Gelmek isteyen herkese duyuru:beytepe kampüsüne gitmek için Sıhhiye köprüsünün üstünden 230 nolu otobüse binmelisiniz.

hocam biz inanın yane resmi "the question " arabasıyla gelces sanrım :LOL:
sahnenin öününe parkedip dım tıs mı yapsak önden dioz :p
olmadı wasteland wasteland.... die baarcaz zaten sende bana baget atrsın sona ;) başarılar tekrar

atma mı tarığım atma mı.gönül bagetlerimiz sizlerle...(YUH bana ne kadar iğrenç bi cümle oldu ıhş...) :LOL:

hepinizle 28 inde görüşmek,kaynaşmak üzere,şimdilik hoşçakalın.

yaw 2 gün sona konser var forumda hareketlilik sfr napıonuz sdtyoyamı kapandınız :LOL:
yaw ben bari söyleyeyim arkadaşlar hepinizi cuma namazdan önce wasteland dinlemeye çaarıyorum vala dediğim gibi biz tayfayla orda olujaz :twisted: kafaları sallıcaz...
belkim sonaki hafta sonlarıda wastelandi biyerlerde izlices değilmi
doğukan demicenmi bişi yoksa umuta bi soruyum öncemi diosun :p
stay heavy.......

Geri