The Guest(Alternative-Modern Rock)-Ankara

cocuklar cok iyiydiniz..
arşivlere baktım andac cafese cıkmamışsınız.ama demekki ben daha önce başka bir konserinizi izledim..
başarılarınızın devamını dilerim..

uzun uğraşlar sonunda siteye üye olmayı başardım :) son konserimizde bizi destekleyen evil cats ve hünkar bile beğendi'ye sonsuz teşekkürler işalla son olmaz ilerde tekrar aynı sahneyi paylaşırız.

olleeyyy:) konser cok hostuu vallaaa....hersey guseldı burkıjm!merak etme senn... vokal de cok basarılıydıı...valla daha once de yorum yapmıstım ama sımcık yınelıormm..canlı canlıı ısledım yıne gusel yınee gusell olleeyy :):) ;)

saol demetcm senin özelinde konsere gelen herkese teşekkür ediyorum burdan!evet IF konseride geri de kaldı yeni organizasyonlar görüşmek üzere!!!!

bende if deydim ve züperdi çoook beendim(burakım benimm kafanı kaldırmadığın için görmedin ne kadar coştuğumu :p ) emeğinize sağlık arkadaşlar...

Bu cocuu ilk kez hayatımda gectiğimiz yaz dinlemistim.. ya sarhosum heralde yoksa bu kdar güzel gelmez bu adamın sesi die düsünmüstüm.. snra ne olduysa oldu ayıkkende dinledim,bi alıskanlık oldu... gitarın tellerine bu kdar iyi mi basar bi insan ya dedim... sesi zaten ayrı bi olay.. tabi bu adam eksikti... ne biliyim altta bi davul yok bas yok ikinci bi gitarı arıyorduk derken The Guest Cıktı geldi...Deeeeh dedim.. cünkü artık tam anlamıyla görevi tamamlamıslardı.... ;) bi cok sarkılarını dinledim ve cok kaliteli is yaptıklarını gördüm... Cok basarılı olcaklarına inanıyorum... basarılar The Guest....
deneme12343yc.jpg
[/img]

Ah be hocam kahroluyorum Ankara'da olamadığım icin ! yoksa kacarmı bu konserler.. burdan sunu diim sizin orda olup bu konserleri kacıranlar varsa yuuuhh diim bari de ayıp olmasın :p tam gaz devam basarılar arkadaslar...

İf konseri guzeldii bazı aksaklıklar dısında!! eglendik hepberaber!! Çankaya ünivde cıkıomussunuz ole duyduk :) orda sahne alıcas beraber srnm!! ;)

unutmadan repertuar yapın arkadaslar :)..ehuehu!

eheheh baba bz başladk wala deli gbi çalışıors çankaya içn:) orda beraberz ne mutlu bzee=))) buarada sahnede nkdr zamanmz olcak bilgi wereblrmsn sewgili solak dawulcu kişisi ona göre şaapalm ayarsız olmasın konser=)))) teşekkrlerr;)

Selamlar; eleştirileriniz olumlu yönlerde olmuş hep. Çiçeği burnunda bir grup için gayet güzel eleştiriler... Videolarınızı da izledim.. Sound için yorum yapamam görüntü içinde... Canlı dinleyene kadar... Vokal rengi güzl duyuluyordu. Sizin bir grup olduğunuzu da yeni öğrendim Uzun zamandır sahneden görüyordum sizi, Biziz günlerinden bu yana.. Bu hafta da görünce bi sevindim açıkcası...:) arkadaşlar çalışmalarınıza devam edin iyi sinyaller geliyordu kayıtlarda...

Kendinize iyi bakın Bu hafta Erken gelirseniz oturu muhabbet eder Kritik yaparız... iyi çalışmalar...

saolasın solak davul kişisi :) dooru haklısın bazı aksaklıklar oldu ama gitcek hepsi işalla. beraber sahnede güzel vakit geçiririz işalla. repertuarda yakında geliyo zaten bu şarkıları 2 ayda yaptık daa çok yeni bi grubuz ama geliyo şarkılarımız yolda 6 tane yeni şarkımız var ikisi kendi bestemiz olmak üzere. umarım herşey güzel olur

SurguN demiş ki:
Selamlar; eleştirileriniz olumlu yönlerde olmuş hep. Çiçeği burnunda bir grup için gayet güzel eleştiriler... Videolarınızı da izledim.. Sound için yorum yapamam görüntü içinde... Canlı dinleyene kadar... Vokal rengi güzl duyuluyordu. Sizin bir grup olduğunuzu da yeni öğrendim Uzun zamandır sahneden görüyordum sizi, Biziz günlerinden bu yana.. Bu hafta da görünce bi sevindim açıkcası...:) arkadaşlar çalışmalarınıza devam edin iyi sinyaller geliyordu kayıtlarda...

Kendinize iyi bakın Bu hafta Erken gelirseniz oturu muhabbet eder Kritik yaparız... iyi çalışmalar...

çok saolasın. öleyiz walla daa çiçeemiz böceemiz burnumuzda. destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz sakın kesmeyin çok daa ii olucaz emin olun

Geri