Repeeat(Alternative Rock) - Ankara

çok sağoluuun ilk deneyiminize karşın gayet güzel bir akşam oldu teşekkürler herkeze teker teker...başarılarınızın devamını dilerken...niye beni sürüklediniz lan sahnenin önünde demek istiyorum tabi izleyicilere onlar kendilerini biliyolar

Ohooo... Dostlarım forumu da açmışsınız wallahi yeni görüyorum bi baktım 2.sayfaya geçmiş bile :oops: Biliyorsunuz bende aksilikler yüzünden gelemedim konserinize,msj flm attım Çağrı'mla da konuştuk ztn,neyse...

Konserinizi izleyenlere sorduğumda gayet olumlu şeyler söylediler sizin için,ilk konseriniz hatta grubunuzdaki bazı elemanların ilk sahne deneyimleri geri kalanlarında 2.sahne deneyimleri :) [Hayati seni bilmiyorum gülüm,kaçıncı senin :D ] Buna rağmen iyi bir start vermişsiniz. Grubunuz teker teker kaliteli elemanlardan oluşuyor,beraber çalışmaya devam ettiğiniz sürece ben iyi yerlere geleceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlar arayı uzatmayın diyorum,yeni şarkılar ve yeni konserler bekliyorum&bekliyoruz sizden...
Saygı&Sevgi...

ya çok geç kaldım yorum yazmak için ama malum bağlantıdan dolayı :oops: çok özür dilerim arkadaşlar neyse geç olsunda güç olmasın :LOL: ya size çok tşk ederim beni coşturdunuz yani ilk konsere göre şahaneydiniz kayıtlarıda izledim ve bi daha aynı karara vardım helal olsun size bea öperim hepiniziiii... ;) :D

ben yapıcı bi eleştiri yapıcam beyler kimse alınmasın kırılmasın ama söylemek istiyorum...
1) gitarlar çok birbirinden bağımsız tonlara sahipler neredeyse (konser için söylüorum) uyum yok veya birbirinizi duymuosunuz ve ayrıayaten bi gitar felaket ötmüş söylemeden geçemicem...
2) cagrıcım senın de sesın cok az gelıo bu bir bide sarkıda bass ın cızmesı gereken cemberi hıssedemiosun dinnerken... yani sarkıda bi cember olcak baterı de arka plan gıtar ve vokal ıcını boyıycaklar al sana resım gıbı..
3) vokal gayet guzel sahne şovu işte bi vokalde böle olmalı dedirtio...
4)bateri ataklarda biraz daha gaz olursa herşey daha muhtesem olur...

Kısaca tek söylieceğim şey şu ki, çalarken birbirinizi duymaya ve yönlendirmeye çalışın, ne biliim tablara da fazla bağlı kalmayın kendinizden bişiler koyun, çok daha guzel bişi yaratırsınız...

nese saygılar...

gerçekten çok sevindim böle bir yorum almaktan..teşekkur ederiz umarım bi daha ki konserde olursun ve o gördüğün eksikleri görmezsin.. tekrar sağol..

bu arada o atakları bende yapmak istiom ama grup elemanları izin vermio:D

Bence bu tarz elestirileri onlarin kendilerinede soyleyebilirdin.Forumlarina gelip bu kadar elestiri yazmani doru bulmadim.Sonucta hepsi tanidigin adamlar.Ama neyse gordugum kadariyla onlar pek rahatsiz olmamislar bunu konudan...
Arkadaslar hepiniz cok basariliydiniz.Bir takim kucuk eksiklikler tabiki var ama daha ilk konseriniz.Bu tarz eksikleri ancak sahneye alisarak ve daha cok calarak giderebilirsiniz.Sonucta performansin iyi olmasindaki en buyuk etken tecrube ve deneyimdir.Bir insan studyoda veya evinde ne kadar iyi calsada sahnede kendini gosteremeyebilir.Bunlar hep zamanla oturcak seyler.Ama ben sizi izlerken ilk konseriniz gibi gelmedi bana.Hepiniz ayri ayri basariliydiniz.Bi kac konser sonrasinda acayip geliseceginize inaniyorum.

Cicatriz demiş ki:
Bence bu tarz elestirileri onlarin kendilerinede soyleyebilirdin.Forumlarina gelip bu kadar elestiri yazmani doru bulmadim.Sonucta hepsi tanidigin adamlar.Ama neyse gordugum kadariyla onlar pek rahatsiz olmamislar bunu konudan...
Arkadaslar hepiniz cok basariliydiniz.Bir takim kucuk eksiklikler tabiki var ama daha ilk konseriniz.Bu tarz eksikleri ancak sahneye alisarak ve daha cok calarak giderebilirsiniz.Sonucta performansin iyi olmasindaki en buyuk etken tecrube ve deneyimdir.Bir insan studyoda veya evinde ne kadar iyi calsada sahnede kendini gosteremeyebilir.Bunlar hep zamanla oturcak seyler.Ama ben sizi izlerken ilk konseriniz gibi gelmedi bana.Hepiniz ayri ayri basariliydiniz.Bi kac konser sonrasinda acayip geliseceginize inaniyorum.

Yıldırım kardeşimin her lafına %100 katılıyorum...
Daha iyi özetlenemezdi ;)
Başarılar...

Eleştiriler için teşekkürler ama şunu da söylemeden geçemicem tenten arkadaşımızın genellikle eleştirileri ses sistemi üzerine olmuş açıkçası konser kayıtlarını izleyerek böle bi yorum yapılmasını pek mantıklı bulamadım(gitar tonlarıydı,bass sesi v.s) neyse diğer konserimizde bekleriz canlı canlı yorumumuzu yaparsın ;)

Cicatriz demiş ki:
kesinlikle bende katılıyorum +9999999999 yani ilk konser ve süperdiniz tam gaz devam arkadaşlar ;)

Umarım bu grup çok daha iyi yerlere gelecek grupta ki arkadaşlar tanıdığım kadarıyla çok disiplinli ve çalışkan arkadaşlar önlerinin çok açık olduğunu görüyorum tekki ^why do you love me ^isimli parçayı çalsınlar :LOL: ki dinlediğim kadarıyla çok güzel çalmışlar hele Eren'in slide ı valla efsane :LOL: .
Başarılar arkadaşlar.
Saygılar...........

Geri