Repeeat(Alternative Rock) - Ankara

REPEEEEEEEEEEEEEEEAT :D arkadaşlar o kadar stüdyonuza geldim ama bu kadar güzel bir performans beklemiyordum...İlk konseriniz olmasına rağmen bir çok profesyonel gruptan daha iyi coşturdunuz...sevildiniz devam :D

yorumlarınız ıcın tesekkurler mert, burak, p_absolutıon_q....
sanırım 2 haftaya kadar bı konserımız olucak, gene garage da, tam tarıh bellı olunca duyurucaz... onun dısında da yenı sarkılar eklıyoruz bakalım daha ıyı performans ıcın calısıyoruz..

grubun ilk konserini izledim bence ilk sefer gayet iyiydi bu konser için nekadar çok emek harcadıklarınıda biliorum emeklerine yakısan bi konser oldu diebilirim.ancak ritm gitar naptını biliomu çok merak ediorum biraz ne caldıgına dikkat et.ilk konser heycanı olabiliR tabe. lead gitar
garageda okadar grup dinledim slide kulanan bi seni gordum enteresan ve farklı oldu BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM ARKADAŞLAR

NeutroN---(EvreN)

garage konserinizi bende izledim...acik konusmak gerekirse
yaptiginiz alternatif tarzda rakipleriniz cok güclü...burdaki yorumlari okudukca bende sasiriyorum...arkadaslar bu sarkilari hatasiz calanlar,ve harika yorum ekleyen gruplar var piyasada ...sizin daha coook uzun bir yol kat etmeniz gerektigi kanisindayim...anlatmak istedigim sey burda yapilan yorumlara fazla kapilmamanizdir...vokal arkadasin sahne durusu iyi fakat onunda bir hayli calismasi lazim geri kalan grubunda oyle...calisirsaniz hersey daha güzel olur,umarim yapici bir elestiri olmustur...basarilar

deepdreamer demiş ki:
garage konserinizi bende izledim...acik konusmak gerekirse
yaptiginiz alternatif tarzda rakipleriniz cok güclü...burdaki yorumlari okudukca bende sasiriyorum...arkadaslar bu sarkilari hatasiz calanlar,ve harika yorum ekleyen gruplar var piyasada ...sizin daha coook uzun bir yol kat etmeniz gerektigi kanisindayim...anlatmak istedigim sey burda yapilan yorumlara fazla kapilmamanizdir...vokal arkadasin sahne durusu iyi fakat onunda bir hayli calismasi lazim geri kalan grubunda oyle...calisirsaniz hersey daha güzel olur,umarim yapici bir elestiri olmustur...basarilar

tabi ki de dediklerinin farkındayız ve hiç bir zaman burada gelen eleştirilere kapılmadık zaten bu konserin kaydı elimizde var her kes açık açık hatalarını görüyor.. bu yüzden daha ii bir grup haline geleceğimizi düşünüyorum ileride.. tabi ki de eleştirin yapıcı oldu çok teşekkur ederim gelip buraya yazdığın için.. bi daha ki konsere de bekleriz belkide gördüğünden daha ii bir grup çıkar karşına...

ya burdaki yorumlar bence iyi yorumlar tabiki eleştiri muhakkak olucak,ki olmalıda...daha iyi alternatif grupları olduğu şüphesiz bencede ama bu başlangıç için çok iyiydi ve herkesin buna yönelik yorumları oldu.ki zaten grup elemanlarıda nerde hata yaptıklarının farkındalar...ben polemik yaratmak için demedim ama içimdede tutamadım napim :D sakın yanlış anlaşılmasın sadece benim fikrim helal olsun size arkadaşlar... ;)

sağol cerencim herkes buraya gelip yazmalı bu bizim için en iisi herkesin başımızın üstünde yeri var ama bu uslubunda olmalı ritim gitar ne yaptığını biliormu acaba gibi iğneleyici olmamalı.. ama eleştiri eleştiridir bizde buna açığız zaten ii bir grup olmak için çok yolumuz var daha ilk konserdi bu dahası olacak bizde daha ii olacağız

işlenen demir pas tutarmı cagrı bey devam ya bu konser azmi super ilk konsere gelemedik bu konser kesinleşirse gelcez kesin valla haber beklioruz senden...

Ya Çağrı söle şu şarkıları yoksa meraktan çatlarım lütfen gel bana konserde dinle ayağıda çekmeyin :LOL: içimde güzel hisler güzel şarkılar eklenmiş gibime gelio :LOL:

Geri