Repeeat(Alternative Rock) - Ankara

arkadaslar ,
14 nisan cuma günü saat 19:30 civarı Yolcu Rock Bar'da sahne alıyoruz... hepinizi bekleriz...

NOT: yardım ve desteklerinden dolayı gestapo grubuna cok teşekkür ederiz...

görüşmek üzere...

Cuma gunu kesin ordayim.Bu arada bilmeyenlere soleyim dun ben Repeeatin studyosunu izledim.Gercekten cok iyiydiniz.Bi kere studyoda bisiyler calarken hala eglenebiliyosunuz ki bence bu cok onemli.Yeni eklenen coverlarida sizin yorumunuzla orjinallerine yakin ama daha eglenceli olarak dinledim.Supersiniz.

Çağrıcım ne yaptık ki,keşke elimizden dahası gelse... Neyse,cuma gününün çok güzel geçeceğini düşünüyorum :) Sizden sonra biz normal programımızı yapacağız,eminim izlemeye gelenleri yeterince eğlendirip öyle yollarız evlerine ;) Yaw aramızda Echoes ve Well Behaved'inde olması süper olurdu ama malum zaman sıkıntısı... :( Ama onu da şenliklerde telafi edeceriz artık ve okulu yerinden oynatırız :)

Grubum ve kendi adıma son söz olarak şunları söyleyebilirim:
Kolay gelsin arkadaşlarım,başarılar...

cuma günü bende ordayım(olmasaydım şaşardınız :LOL: ) vizelerin üstüne repeeat ve gestapo süper gelicek! şimdiden bol şans ve başarılar arkadaşlar... ;)

Cuma günü Yolcu'da olan konserinizde başarılar dilerim...gerçekten eğlenceli ve kalabalık bir konser olacak...Başarılarınızın devamını dilerim

yarın için başarılar,gerçi stüdyonuzu izledim başarı dilemeye pek gerek yok ama... :) olsun adettendir ;)

yarın grşrz,yarına kadar kendinize iyi bakın...

arkadaslar gelen ve destekleyen herkese çok teşekkürler... umarım eglenmişsinizdir, biliyorum birkaç ufak tefek hatamız oldu ama affola...

görüşmek üzere..

Bence mukemmel bir performansti hayatinin hata dedigi seylerde ancak muzik kulagi olan insanlarin anlayabilcegi ritimlerle ilgili bir kac zamanlama problemiydi ki bence o kadar da sorun degil.Bu seferde iyi calmanizin disinda iki sey daha dikkatimi cekti hem tonlamaniz cok iyiydi hemde sahne durusunuz gecen ki konsere gore kat kat iyiydi.Hadi bakalim artik bahar senliginde nasi karsimiza cikicaksiniz bende heycanla beklemekteyim...

abi ogünkü ruh halimden galiba ben çok eğlenemedim ama muscle museumu çok iyi çaldınız bana kalırsa çok güzel bitiriş yapmıştınız teşekkürler...hayati amma cenabet adamsın lan

Konser iyiymiş gelemedik kusura bakmayın giden arkadaşlar bahsetti başarılarınız devamını dilerim beyler.ben size ilk konserinizde demiştim ;) :D

cok tesekkurler arkadaslar... simdi önümüzde 12 Mayıs da Bahar şenliği var, ona hazırlanıyoruz,hepinizi görmek istiyoruz orda :)

oo eyw kerem, afişi de koymuşsun...
gelen ve destekleyen herkese çok teşekkür ederim... ben çok keyif aldım çalarken, seyirci de çok iyiydi... umarım daha iyi yerlerde görücez RePeeAT i...
grup arkadaşalarımı da kutlarım, çok keyifliydi...

Bazı felaketlerden (evet,başka bi kelime koyulmaz bunun yerine!) dolayı tüm performansınızı izleyemedim ama izlediğim kadarıyla çok eğlenceli ve iyiydiniz.Tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim efenim :)

Geri