Funk Off (Funk, Soul..) - Ankara

2006 Şubat ayında kurulduk. Repertuvarımızda funk, soul, jazz, disco, acidjazz türlerinden örnekler bulabilirsiniz.

Vokal: İris
Trompet: Kerimcan
Saksofon: Alper
Gitar: Erdem
Bas: Serkan
Klavye: Berkay
Davul: Hakan

midnigh_poet daha elimizde bir demo yok maalesef, ama en kısa zamanda kayıtları yayınlamayı düsünüyoruz..
mikail iyi dileklerin için tesekkür ederiz, en kısa zamanda programımızı dinlemeye davet ediyoruz seni :)
FUNK OFF bu Çarşamba (29 Mart) YOLCU BAR'da sahne alacaktır, herkesi bekleriz...

midnight_poet demiş ki:
Valla Ankara'da olsam hiç durmam atlar gelirim ama maalesef istanbul'dayım. İstanbul'da bir performans ayarlayabilseniz ne güzel olurdu.

Neden olmasın? Grup olarak daha oldukça yeniyiz. Umarım en kısa zamanda bir İstanbul konseri ayarlanır.

Selam arkadaşlar; grubunuz hayırlı olsun. Henüz izleyemedim ama orkestra formasyonu ve tarz olarak kulağa şimdiden hoş geliyor. Erdem'den de repertuvarınız ile ilgili biraz bilgi almıştım, ilk fırsatta izlemeye çalışacağım.

Yolunuz açık olsun, başarılar, saygılar, sevgiler...

Sakli2.jpg

gercekten cok keyifli bir konserdi, hepinizin eline,koluna ağzına sağlık... biraz geç başladı konser ama çok keyif alarak bittigine eminim... tebrikler tekrar, umarım daha çok konserde izlemeye gelicem...

ark.lar ctsi sizleri ilk kez izleme firsatim oldu, uflemelilerden davula, vokalden basa, gitara herkes enstrumanına son derece hakim (vokal sesine hakim tabi :), gec cikmaniza ragmen sonuna kadar keyifli bir program oldu. baska konserleri bekliyoruz, herkese slm.

rockoutun biricik gitarcısı ve davulcusu çok iyidiniz.. grupta çok iyidi.. başarılı işler yapacağınıza inanıyorum.. ayrıyetten fotografçınız olarak da herzaman en önlerde olcam :)

walla arkadaşlar ben de sizi gerçekten beğendim
hatta çok yorulmuş olmama rağmen bırakıp gidemedim eve
umarım başka konserlerde de beraber çalarız
görüşmek üzere...

Geri