Murat Yılmazyıldırım

arkadaşlar m.y.y şarkıları müziğini en önemlisi kendine haz bir tarzı olduğu için kercekten taktir ediyorum ama :!: şarkıları gerçekten bunalım içerikli fazla dinlediğin zaman hayatı kendine zorlaştırıyor hale heliyor insan..murat abi kızma :LOL: ama bir cok insana yol gösteren belkide gitarı sevdiren biri oldu başarılar diliyorum kendisine....

1145317959.jpg

myy kesınlıkle türkıyenın gelmış geçmış en ıyı müzısyenlerınden bırı.ayrıca yaptığı müzığın de bellı bır kalıba sokulamaması onun artılarından bırı.şarkılarındakı hüznün hiç eksılmemesı dıleğımle..

Dediklerinize katılmyorum, o ses beni benden alıyor ve en fazla iki şarkı katlanabiliyorum. Müzikal olarak ve söz olarak iyidir ona birşey demem fakat neden şarkı söylediği sesinin konuşma sesi ile alakası yok?

dedıklerıme kaltılmak zorunda değılsınız kımsede katılmak zorunda değıl bu tartışmaya açık bır konu değıl çünkü

Bir sitede Murat Abiye sesi için, sivrisinek çiftleşmesi gibi demişler.Buna bende katılmıyorum.Sesi öyle olabilir ama bizim hoşumuza gidiyor..

mükemmel bir ses daha sesi tarzıyla ve yaptığı müzikle bütünleşmiş adeta kemikleşmiş bir isim dss olarakta myy olarakta çizgisinde emin adımlarla ilerleyen müzikadamı mç ile uyumlu birlikteliğine son verdikten sonra aynı çizgide kendini ilerleterek devam etti çokta ii etti insanı bitiren o güzel ses mükemmel şarkı sözleriyle birleştikçe daha çok forum konuları olur

Uzun süredir konser haberi alamadığımız Düşlerin Ressamı Murat Yılmazyıldırım, resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre Ankara ve Eskişehir de konser verecek... Program aşağıda belirtildiği gibi...

TARİH İL YER SAAT BİLET SATIŞ
16 Eylül 2006 Ankara Nefes Bar 20:00 İmge Kitabevi
17 Eylül 2006 Eskişehir Rağbet Bar 20:00 Gişe:0(222)2304465

bu adamın eski prodüktörü benm öküz sevgilimin grubunu dinlemiş çok beğenmiş.gelin size hemen albüm yapalım harcanıonuz buralarda demiş.hahahahaha.adam anlıo bu işten canm.

tekrar olayına fazlaca girdiğini düşündüğüm müzisyen...'''veremem sana acımı''' adlı klasiği dahi saygı duymayı gerektirir...
yenilerini dinlemiyorum beğenmiyorum ama öyle...
al beni yar...
hoşçakal...
seni tanımayan yok bu şehirde...
mor yel...
veremem sana acımının yeri ayrıdır!!!süper şarkıdır...

kasetlerindeki son tarzlar bence çok kitle kaybettirdir.ilk iki kasetleri yıllardır belli bir sayıda sürekli satış yapıyo.her yıl binlerce yenı ınsan tanıyo onları ve bu sadece hayranları sayesınde hiçbirşekilde reklam yok.ilk albümler dinler dinlemez tad verir.ama son albumlerı bıraz sındırmek lazım.ben bile çok sevmeme rağmen aradan bır ıkı yıl geçince kasetın tadına varıyorum.büyü diye bi album var kı ilk aldıgımda dedim tek bi şarkı var bu ne ya. ıkı 3 yıl geçti şimdi saatler dinliyorum.dünyanın en sağlam besteleri o kasette bence.artı bi konserinde alt gruplardan dolayı kulis kalmayınca koridorda oturabılek kadar da mutevazi.

tekrar olayına girdiği doğru sanki bi önceki albümü dinliyormuşsun havası uyanıyo insanda ama yine de onu bile güzelce yapan biri myy ve bence gözyaşı ağacı adlı albüm de süper.özellikle çeşitleme adlı parça mükemmel.dinlemeyenler dinlesin bence...

Geri