rakustik

odtu'de seyrettim sizleri.öncelikle akustik gitar tonuna hayranlığımı bir kez daha depreştirdiniz.dilşad beyler ağzımız açık bıraktılar.marcus miller jazz bass sahibi abimiz(isim nedir bilmiyorum özür)grubun genelinin profesyonelliği yanında bir bascı olarak dikkatimi çeken(saygı sonsuz)bir unsurdu.grup çok başarılı bar programı varmıdır bu aralar olursa keyifli bir akşam için kapınızda dikilicem.saygılar,başarılar......

ODTÜ'ye gelemediğim için çok üzüldüm. İlk defa izleyen birçok arkadaş çok beğenmişler, kaçırdığıma üzüldüm. Ne diyeyim, bir dahakine umarım.

ODTÜ Stadyum konserinden birkaç kare...

img00672et.jpg

img00637px.jpg

img00667kz.jpg

img00691ar.jpg

img00741lu.jpg

slm...
rakustik sonunda siziz kim olduğunuzu buldum..
"sweet child o mine" ın akustik versiyonu mükemmeldi bence
ayrıca kaç yıldır çalmak için uğraştığım hotel california yı sizden dinlemek beni kıskandırdı doğrusu..
umarim yakında yine dinlerim... :) :D

Dilşat abi çok sevdiğim, saydığım bir abimdir, Hatay Sokak'a her gidiğimde uğrayıp selam etmişliğim, elini öpmüşlüğüm vardır... :p

Can Abi'nin de bir defa dükkana gelip, askıdan bir akustik alıp çatır çatır tapping yapmak suretiyle çaldığına şahit olmuştuk üç arkadaş beraber, nutkumuz tutulmuştu şerefsizim, ne tappingdi lan o... :D

Grubu hiç dinleme şansım olmadı daha ama (Ühüü...) Pan'daki ara sıra yaptığı güzel vokallerden Dilşat Abimin sesinin kalitesini bilirim, çok takdir de ederim akabinde, harika harika ve de harika... Umarım izleyme imkanım olur bu sene...

Müzik hayatınızda başarılar dilerim... :)

dilşat abinin sesini dinlemeyen büyük şey kaçırmı8ş sayılır cok sağlam bir gırtlağı var kendisinin.can beşli,özgür abi,diğer gitarist(adını unuttum :)) ve tabikii can abiimm hepsi de profesyonelliklerini kanıtlamış insanlar bu cuma dinliycem ben de :):):)

hepinize başarılar bu arada bu resimlerin alındığı kayıtda bana aitti sölemeden geçemiycem:):)

Yeni mekan ve program hayırlı olsun arkadaşlar.
Çakışma nedeniyle bir çok sevdiğim grubu takip edemiyorum ama elbet bir gün görüşürüz.
Başarılar
MG

Selamlar,

Rakustik bu akşam saatler 23:30'u gösterdiğinde Melek Rock Barda sahnede olacak...

Sözümde durup bu akşam en önde yerimi alıp sizi müthiş bir keyifle dinleyeceğim.

Görüşmek üzere :)

Geri