Jvm410 Veya Tsl100 Tonu

'Elektro Gitarlar' forumunda du riechst so gut tarafından 8 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar sıradan ss bir amfiden hşgh gain bir marshall tonu almak için pedal arıyorum. ne önerirsiniz ? crunch box işimi görür mü ?

2. Boss'un power stack diye bir pedali var onu deneyebilirsin.

Elindeki ekipmana gore sonucun farkli olacagini soylememe gerek yok sanirim. Yine de denemeye deger.

3. Crunch box çok güzel 2-3 ay kullandım güzel marshall tonları veriyor tavsiye ederim ama en iyisi plexitone bendede satılık var bir tane linkinide yapıştııyorum iyice bir incele forumları videolarını yorumlarını ben aylarca arayıp bunu buldum daha iyisi vardır mutlaka ama şuana kadar elime geçen en iyi plexi pedalı..Fiyatıda sıradan bir ss amfi kadar yalnız...
    http://turkrock.com/konu/43918/

4. hgssc

hgssc

69
    35
    255
    sc -2 valve distortion. bak, araştır belki seversin. ben sevdim :D

5. bunu ts9 ile falan boostlasak mesela joe satriani veya megadeth tonlari alinir mi ?

6. satriani tonu için satchurator alırsan iyi olur ben satriani çalışırken kullanıyorum boostlamaya ihtiyaç duymadım açıkcası.Bu tip tonlar için amfiyle gitar çok önemli pedallardan fazla birşey beklemeni önermem.

7. Marshall tonları için bende fulltone ocd diyorum özellikle "HP" modu efsane.

Bu Sayfayı Paylaş